Alternate Text
پربازدیدترین اخبار
صنایع دریایی
همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، تولید روغن موتور الوند طی مراسمی پس از 36 سال در ایرانول آبادان آغاز شد.
۱۱:۳۰ ۱۳۹۶/۰۳/۰۵
نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی، بنادر و دریانوردی و صنایع وابسته از 24 تا 27 مرداد ماه امسال در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود.
۹:۰ ۱۳۹۶/۰۳/۰۵
معاون وزیر نفت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: در صنعت نفت فرصت‌های بی‌بدیلی داریم که بعد از برجام می‌توانیم حرکت‌های بزرگی را در بخش ساحل و فراساحل برداریم.
۱۱:۵۹ ۱۳۹۶/۰۳/۰۱
طرح ساماندهی کسب و کارهای کوچک در حوزه دریایی با مشارکت صندوق توسعه صنایع دریایی و صندوق کارآفرین امید و با رویکرد اقتصاد محلی به اجرا درآمد.
۹:۴۶ ۱۳۹۶/۰۳/۰۱
بزودی:
معاون امور بندری و منطقه ویژه اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان افزایش ۳۳درصدی حجم عملیات کانتینری در سال گذشته را از پیامدهای مثبت حضور پررنگ خطوط کشتیرانی بین المللی در بندر شهید رجایی دانست.
۱۷:۱ ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
شرکت کشتیرانی مرسک دانمارک از اجرای طرحی مبنی بر ارتقا ایمنی و استاندارهای لازم در یاردهای اوراق سازی Alang هند خبر داد.
۱۰:۳۴ ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
کشتی سازی ASL Marine سنگاپور به موجب رکود در بخش فراساحل از زیان خالص در سه ماه نخست سال جاری میلادی خبر داد.
۱۲:۴ ۱۳۹۶/۰۲/۲۹
انجمن صنعت کشتی سازی ملی چین (Cansi)، از افت سفارشات در کشتی سازی های این کشور و در چهار ماه نخست سال جاری میلادی خبر داد.
۱۱:۴۵ ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
از آغاز سال جاری میلادی تاکنون یونان توانسته است با سفارش 35 فروند شناور فله بر و تانکر جایگاه نخست را در میان شناورداران به خود اختصاص دهد.
۹:۵ ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
خط کانتینری OOCL هنگ کنگ از سومین شناور بزرگ کانتینری جهان موسوم به OOCL Hong Kong با ظرفیت 21 هزار و 413 TEU رونمایی کرد.
۱۲:۱۰ ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
فاز نخست فولاد بندر شادگان با ظرفیت تولید سالانه 600هزار تن شمش فولاد به بهره برداری رسید.
۱۰:۱۱ ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
با حضور وزیر صنعت و مدیران ایدرو، کشتیرانی و نفتکش انجام شد:
قرارداد تاسیس شرکت مشترک میان شرکت ملی نفتکش ایران، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) امروز یکشنبه در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور محمدرضا نعمت‌زاده و مدیران عامل سه شرکت طرف قرارداد به امضاء رسید.
۱۸:۲۶ ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران خبر داد:
مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: دولت همواره از فعالیت ناوگان ملی حمایت کرده و در آینده نیز این روند تداوم خواهد داشت.
۱۷:۳۴ ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
در ماه آوریل رخ داد:
کشتی سازی های کرۀ جنوبی در ماه آوریل، عملکرد بسیار مثبتی در مقایسه با رقبای آسیایی در صنعت کشتی سازی از خود بر جای گذاشتند.
۱۰:۵۵ ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
مدیر عامل صندوق توسعه صنایع دریایی در سفر به استان بوشهر گفت: به منظور رونق تولید و اشتغال تا سقف 200 میلیارد ریال تسهیلات برای ساخت شناور های دریایی حمایت می کنیم .
۱۰:۲۳ ۱۳۹۶/۰۲/۲۰
معاون فنی و برنامه‌ریزی صندوق توسعه صنایع دریایی گفت: واحد های شناورسازی و متقاضیان صنعت ساخت شناور می توانند با صندوق توسعه صنایع دریایی وام دریافت کنند.
۸:۳۶ ۱۳۹۶/۰۲/۲۰
شرکت شناوردار بحری عربستان سعودی و کشتی سازی صنایع سنگین هیوندایی (HHI) کرۀ جنوبی تفاهم نامه ای به موجب همکاری در زمینۀ اطلاعات و تکنولوژی های نوآورانه امضا کردند.
۱۷:۵۶ ۱۳۹۶/۰۲/۱۹
مشاور وزیر انرژی لهستان آمادگی شرکت های خصوصی این کشور را برای سرمایه گذاری در بخش کشتیرانی و صنایع دریایی خوزستان اعلام کرد.
۸:۴۴ ۱۳۹۶/۰۲/۱۹
مدیران عامل شرکت نفت ایرانول و پتروناس در تورین ایتالیا تفاهم نامه همکاری امضا کردند تا این دو شرکت برای تولید روغن های موتوری، صنعتی، دریایی و گریس برای عرضه به بازار ایران و منطقه با یکدیگر همکاری کنند.
۱۰:۳۷ ۱۳۹۶/۰۲/۱۸
نماینده مردم ماهشهر و هندیجان در مجلس شورای اسلامی بر راه اندازی سریع بندر تجاری ماهشهر با هدف ایجاد اشتغال و تحرک اقتصادی در منطقه تاکید کرد.
۹:۵۲ ۱۳۹۶/۰۲/۱۸