Alternate Text
پربازدیدترین اخبار
بنادر و پایانه ها
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی جان باختن تمامی خدمه و پرسنل کشتی نفتکش سانچی را تسلیت گفت.
۱۶:۳۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۴
وزیر کشتیرانی هند:
"نیتین گادکاری" وزیر کشتیرانی هند در بیانیه ای اعلام داشت: بندر چابهار برای هر دو کشور هند وایران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
۱۴:۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
مدیرکل بندر ودریانوردی خرمشهر گفت: در9 ماه نخست امسال بیش از 11هزار دستگاه خودرو خارجی از طریق بندر خرمشهر ترخیص و وارد کشور شده است.
۹:۱۴ ۱۳۹۶/۱۰/۱۸
مدیر اداره بنادر و دریانوردی استان هرمزگان:
مدیر اداره بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: ایجاد یا توسعه بنادر در کشور باید با استفاده از ظرفیت های وزارت راه و شهرسازی انجام شود.
۱۲:۵۴ ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
مدیریت سالانه ظرفیت بار در بندر شانگهای با گذر از مرز 40 میلیون تن رکورد جهانی را شکست و پرچم دار جابه جایی بار در سال 2017 میلادی شد.
۹:۳۸ ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
مدیرعامل سازمان بنادر ودریانوردی گفت:
سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان سازمان حاکمیتی دریایی کشور علاقه مند است، روز به روز بر قدرت و اقتدار ناوگان تحت پرچم کشور افزوده شود.
۱۵:۸ ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
رئیس اتاق بازرگانی مشترک جمهوری اسلامی ایران و عمان خبر داد:
رئیس اتاق بازرگانی مشترک جمهوری اسلامی ایران و عمان از راه اندازی دو خط جدید کشتیرانی از چابهار و بوشهر به بندر صحار عمان خبر داد.
۱۱:۱۴ ۱۳۹۶/۱۰/۱۱
در سال گذشته میلادی، بندر بوسان کره جنوبی رکورد بی سابقه جابه جایی 20 میلیون TEU را به ثبت رساند.
۱۱:۱ ۱۳۹۶/۱۰/۱۱
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده امسال شش فروند شناور غرقی در آبهای استان بوشهر خارج می‌شود.
۱۱:۲۳ ۱۳۹۶/۱۰/۱۰
خط کشتیرانی خرمشهر- بندرصحار امروز با حضورسفیر عمان در تهران، هادی حق شناس معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ، استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان بندری و تجاری خرمشهر به طور رسمی افتتاح شد.
۱۸:۱۲ ۱۳۹۶/۱۰/۰۹
در نشست دوجانبه در دوحه صورت گرفت:
نشست دوجانبه هیئت های ایرانی و قطری با حضور مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی و وزیر حمل و نقل و ارتباطات قطر در دوحه برگزار شد.
۹:۵۶ ۱۳۹۶/۱۰/۰۵
توان عملیاتی بار در بنادر بزرگ دنیا و در سه ماه سوم سال جاری میلادی روندی صعودی گرفت.
۹:۵۲ ۱۳۹۶/۱۰/۰۴
اپراتور بندری «بنادر ابوظبی» توافقنامه ای با بندر فجیره امضا کرد که به موجب آن بندر مذکور شاهد سرمایه گذاری 136 میلیون و 100 هزار دلاری خواهد بود.
۱۰:۳۶ ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
تاکید معاون سازمان بنادر و دریانوردی:
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی بر ضرورت افزایش تعاملات بین بنادر و شهرهای پیرامونی با هدف رونق اقتصادی تاکید کرد.
۹:۴۱ ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد:
با اعلام نظر کمیته صدور مجوز سازه های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، با ساخت سه سازه دریایی در بوشهر موافقت شد.
۱۲:۱۹ ۱۳۹۶/۰۹/۳۰
در اداره بندر عسلویه انجام شد:
معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات امداد پزشکی به خدمه شناور خارجی SEA CHALLENGER از سوی ناجی 18 اداره بندر عسلویه انجام شد.
۹:۵۸ ۱۳۹۶/۰۹/۳۰
اداره بندر و دریانوردی سنگاپور (MPA) با تزریق سرمایه هشت میلیون و 900 هزار دلاری گامی مثبت در تقویت سوخت رسانی LNG در این بندر برمی دارد.
۱۲:۲ ۱۳۹۶/۰۹/۲۹
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: از امضا تفاهم نامه‌ سرمایه‌گذاری بین بخش خصوصی و اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر خبر داد.
۱۳:۵ ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
معاون دریایی و در بندری اداره کل بنادر ودریانوردی خوزستان گفت:با تخلیه روزانه بیش از ۳۱ هزار تن غلات در بندر امام خمینی(ره)، رکورد جدیدی در تاریخچه عملیات تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی به ثبت رسید.
۱۲:۱۳ ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
وزیر راه و شهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی گفت: بندر هوشمند خواسته فعالان بنادر و صنعت دریانوردی است.
۲۱:۵۷ ۱۳۹۶/۰۹/۲۷