Alternate Text
بنادر و پایانه ها
سخنگوی وزارت کشور از انتخاب استاندار گیلان و چهار استان دیگر کشور خبر داد.
۲۰:۱۱ ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: نوزدهمین مغروقه از 39 فروند مغروقه اروند رود خارج سازی شد.
۱۶:۳۰ ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
مدیران عامل سازمان بنادر و دریانوردی و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.
۱۵:۴۹ ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان از برگزاری کارگروه تخصصی کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان خوزستان خبر داد.
۱۱:۲۷ ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
مدیرکل بندر ودریانوردی خرمشهر از افزایش 90درصدی حجم عملیات تخلیه و بارگیری کالا در نیمه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر داد.
۱۴:۳۳ ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
بنادر مسافری مسیر بندرعباس، قشم، هرمز و بالعکس فردا صبح بسته است.
۲۰:۳۸ ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
تقویت بخش خصوصی به خصوص فعالیت شناورهای با پرچم ایران سیاستی است که از سوی سازمان بنادر و دریانوردی ادامه خواهد یافت.
۹:۴۶ ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: طرح آزمایشی هوشمندسازی علائم کمک ناوبری بندر چابهار با موفقیت انجام شد.
۱۵:۴۲ ۱۳۹۶/۰۶/۲۹
رئیس جمهور روسیه به مقامات دولتی این کشور دستور داد: استفاده از دلار در بنادر این کشور را کنار گذاشته و روبل را به ارز غالب تبدیل کنند.
۱۲:۴۷ ۱۳۹۶/۰۶/۲۹
مدیرکل‌ تأمین و مهندسی تجهیزات‌ سازمان بنادر خبر داد:
مدیرکل‌ تأمین و مهندسی تجهیزات‌ سازمان بنادر از ورود دومین کشتی محموله قطعات و تجهیزات به بندر شهید رجایی و دو دستگاه «گنتری‌کرین سوپر‌پست پاناماکس» به ترمینال 2 این بندر خبر داد.
۱۶:۱۴ ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از ساخت سه فروند رمپ اسکله شناور چند منظوره در تعمیرگاه دریایی بندر شهید رجایی با تکیه بر دانش و توانمندی متخصصان داخلی و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی خبر داد.
۱۵:۱۸ ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
رشد تقاضای داخلی و اقتصاد پررونق موجب افزایش حجم جابه جایی بار در بنادر فیلیپین و در نیمۀ نخست سال جاری میلادی شد.
۱۰:۲۲ ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: مانور جستجو و نجات دریایی و مقابله با آلودگی با هدف افزایش توان عملیاتی پرسنل و تجهیزات موجود در بندر نوشهر برگزار شد.
۱۲:۳۰ ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
معاون عملیات دریایی و بندری اداره بنادر و دریانوردی لنگه از پهلو گیری آزمایشی شناور خطوط کشتیرانی نپتون لاین یونان در بندرلنگه در ماه آینده خبر داد.
۱۱:۳۴ ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان از تمدید مرحله سوم مجوز احداث بندر صیادی بحرگان در هندیجان خبر داد.
۱۷:۴۸ ۱۳۹۶/۰۶/۲۶
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از تردد یکهزار و ۶۴۹ فروند انواع شناور طی پنج ماهه سال ۹۶دربندر شهید رجایی خبرداد.
۱۷:۴۷ ۱۳۹۶/۰۶/۲۶
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ازتخریب دو مورد سازه های غیر مجاز در سواحل نوشهر در محدوده مزگاه و چلندرخبر داد.
۱۰:۱۴ ۱۳۹۶/۰۶/۲۶
معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان از پیشرفت فیزیکی مطلوب روند احداث نخستین ترمینال اختصاصی مکانیزه غلات بنادر کشور در بندر امام خمینی (ره) خبر داد.
۱۵:۴۵ ۱۳۹۶/۰۶/۲۵
نخستین ترمینال کانتینری اتوماتیک در ملبورن استرالیا به عنوان بخشی از شرکت خدمات رسانی ترمینال بین المللیِ کانتینری (ICTSI) تحویل داده شد.
۱۲:۲۱ ۱۳۹۶/۰۶/۲۵
راستاد در جشنواره بزرگ دریایی:
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: باید زمینه ای فراهم کنیم که مردم از هر قشری با فعالیت های دریایی آشنا شوند.
۲۰:۱ ۱۳۹۶/۰۶/۲۳