Alternate Text
پربازدیدترین ها
دفاعی
سه ناو هواپیمابر آمریکابرای اولین بار در یک رزمایش مشترک در شبه جزیره کره شرکت کردند.
۱۲:۵۷ ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
فرمانده دریابانی استان هرمزگان از توقیف 2 فروند لنج متخلف حامل 60 کیلو ماهی و بیش از 8 هزارمتر تور صیادی غیرمجاز توسط دریابانان شهرستان ابوموسی خبرداد.
۱۶:۴۸ ۱۳۹۶/۰۸/۱۶
امیر دریادار حسین خانزادی با حکم رهبر معظم انقلاب به سمت فرمانده نیروی دریایی ارتش منصوب شد.
۱۸:۲۸ ۱۳۹۶/۰۸/۱۴
فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تغییر کرد.
۱۷:۸ ۱۳۹۶/۰۸/۱۴
فرماندهان دریابانی خوزستان و مرزبانی عراق در بندر بصره درخصوص عبور کاروان های اربعین حسینی از مرزهای زمینی و دریایی به عراق گفتگو کردند.
۱۳:۳ ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
دریا فاصله ها را برمی دارد؛
فرمانده نیروی دریایی آرژانتین نیز در ملاقات با فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اگرچه از نظر موقعیت جغرافیایی فاصله دو کشور ایران و آرژانتین زیاد است، اما دریا این فاصله را برمی دارد.
۱۴:۷ ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
برای نخستین بارانجام شد:
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در سمپوزیوم قدرت‌های دریایی مدیترانه موسوم به RSS به ونیز سفر کرده است.
۱۰:۵۵ ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
ششمین ناوگروه صلح و دوستی ایران با هدف تحکیم روابط و ابلاغ پیام صلح و دوستی از بندرگاه انزلی عازم بندر ماخاچ قلعه در جمهوری خودمختار داغستان روسیه شد.
۱۵:۴۴ ۱۳۹۶/۰۷/۲۲
مراسم بدرقه ناو گروه صلح و دوستی آذربایجان دراسکله بندر انزلی با حضور مسئولان لشکری وکشوری برگزار شد.
۱۶:۳ ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: افزایش توان و تاکتیک‌های مرزبانی و دریابانی باید متناسب با تهدیدات به‌روز شود و بر این اساس نوسازی ابنیه و شناورها در مجموعه دریابانی استان‌های ساحلی و به خصوص هرمزگان در دستور کار است.
۱۳:۱۷ ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
تنگسیری تاکید کرد:
جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: هرگونه تردد و رفت‌وآمد کشتی‌ها در خلیج‌فارس و تنگه هرمز کنترل و رصد می‌شود.
۱۱:۵۹ ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
محل شهادت شهدای نبرد مستقیم با آمریکا در آستانه سی امین سالگرد شهادت دریادلان نیروی دریایی سپاه به فرماندهی شهید نادر مهدوی در خلیج فارس گلباران شد.
۱۳:۵ ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
فرمانده کل ارتش توانمندی یگانهای شناور سطحی و زیرسطحی را مور ارزیابی قرارداد.
۱۳:۴۵ ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
رژه دریایی نیروهای دریایی سپاه و ارتش ، دریابانی و شناورهای بومی روز سه شنبه با عنوان "نمایش اقتدار و همبستگی" در بندر چوئبده و آبهای بهمنشیر با موفقیت برگزار شد.
۱۷:۵۸ ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
فرمانده منطقه سوم نیروی دریایی سپاه:
فرمانده منطقه سوم نیروی دریایی امام حسین(ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آماده دفاع همه جانبه و مقتدرانه از آبهای سرزمینی جمهوری اسلامی ایران در خلیج همیشه فارس هستیم.
۹:۱۳ ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
فرمانده دریابانی کیش خبر داد:
فرمانده دریابانی جزیره کیش گفت: یک فروند لنج متعلق به کشورهای حاشیه خلیج فارس به همراه هفت نفر خدمه به دلیل تجاوز به آبهای ایران توقیف شد.
۱۵:۵۱ ۱۳۹۶/۰۷/۰۱
در رژه بزرگ نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس که در بلوار ساحلی شهر بندرعباس برگزار شد، ناوگان مسافری دریایی مرکز استان هرمزگان حضور پررنگی داشتند.
۱۲:۱۰ ۱۳۹۶/۰۷/۰۱
دریادار فدوی مطرح کرد:
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: تمامی فرماندهان آمریکایی به این قدرت و اقتدار دریایی ایران اذعان دارند و دشمنان نظام هر اشتباهی در خلیج فارس انجام دهند، اسیر قدرت و اقتدار نیروی دریایی سپاه و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خواهند شد.
۱۰:۲۵ ۱۳۹۶/۰۷/۰۱
همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس، بخشی از توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس به نمایش گذاشته شد.
۱۵:۲۸ ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
در آبهای خلیج فارس:
فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان از توقیف چهار فروند شناور حامل سوخت قاچاق در آبهای شمال غرب خلیج فارس و آبراه اروندرود خبر داد.
۱۳:۴۲ ۱۳۹۶/۰۶/۳۱