Alternate Text
پربازدیدترین اخبار
گردشگری
مدیر بهره برداری سد گتوند از تدوین برنامه ای خبر داد که به موجب آن بخش از آب شور سد گتوند که در آینده ممکن است، مشکلات زیست محیطی برای استان خوزستان ایجاد کند به خلیج فارس منتقل می شود.
۱۴:۳۰ ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
در چند روز اخیر هزاران گردشگر و کاروان های راهیان نور با پذیرایی گرم ساکنان جزیره مینو وارد این منطقه شدند.
۹:۳۳ ۱۳۹۶/۰۱/۰۵
بندر صیادی بحرکان هندیجان در سواحل نیلگون خلیج فارس در چند روز اخیر شاهد بازدید هزاران گردشگرنوروزی بوده است.
۱۶:۴۱ ۱۳۹۶/۰۱/۰۴
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: برخی مناطق ساحلی استان به علت وزش بادهای شدید در سه روز آینده شاهد گرد و خاک محلی و کاهش کیفیت هوا خواهند بود.
۱۶:۴ ۱۳۹۶/۰۱/۰۴
یک فروند کشتی کروز اقیانوس پیما مجهز به امکانات رفاهی و تفریحی و به منظور ارائه خدمات مطلوب به گردشگران و رونق گردشگری تفریحی دریایی نخستین بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی وارد آبهای جزیره کیش شد.
۱۵:۵۱ ۱۳۹۶/۰۱/۰۳
در سه روز اخیر پارک جزیره در داخل رودخانه کارون در اهواز به یکی از مهمترین مکان های دیدنی و تفریحی گردشگران نوروزی تبدیل شده است.
۱۵:۴۵ ۱۳۹۶/۰۱/۰۳
نوروز96 کشتی تفریحی چابهار آماده یک تور دوساعته مهیج در دریای عمان به همراه موسیقی زنده است.
۱۱:۴۲ ۱۳۹۶/۰۱/۰۳
بزرگترین توردریایی نوروزی درآبهای نیلگون بوشهر در خلیج فارس از سوی کشتیرانی والفجر آغاز به کار کرد.
۱۱:۳۳ ۱۳۹۶/۰۱/۰۲
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد اروند، گردشگری آبی در رودخانه کارون و تالاب ناصری را دو مقصد گردشگران در منطقه آزاد اروند در نوروز 96 عنوان کرد.
۱۰:۱ ۱۳۹۶/۰۱/۰۲
با شروع تعطیلات نوروزی، فعالیت گردشگری کشتی تفریحی سوزیانا در سواحل کارون پس از وقفه چند ماهه از سرگرفته شد.
۲۱:۳۲ ۱۳۹۶/۰۱/۰۱
هواشناسی استان بوشهر هشدار داد:
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر نسبت به وزش باد شدید جنوب شرقی و تندبادهای لحظه‌ای بر روی خلیج فارس و افزایش ارتفاع موج دریا در روز یکشنبه در استان بوشهر هشدار داد.
۲۱:۲۶ ۱۳۹۵/۱۲/۲۹
در ایام نوروز:
در آستانه شروع تعطیلات نوروزی، گشت دریایی در آبراه اروندرود برای کاروان های راهیان نور راه اندازی شد.
۱۳:۸ ۱۳۹۵/۱۲/۲۹
شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه یک رسانه پیرامون پروژه در حال ساخت پارک آکواریوم در ساحل غربی این شهر ، از شکایت اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از شهرداری این استان خبر داده است، گفت: مدیرکل این دستگاه طی تماس تلفنی که با وی داشتیم، از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد.
۱۲:۱۰ ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
کشتیرانی والفجر در ایام نوروز در مسیر خرمشهر به آبادان و تورهای آبادان و در مسیر بندر لنگه به کیش برای جا به جایی بیش از 40 هزار گردشگر و مسافر برنامه ریزی کرده است.
۹:۳۳ ۱۳۹۵/۱۲/۲۷
مدیر کل راه آهن جنوب از راه اندازی نخستین قطار گردشگری در استان خوزستان در آستانه تعطیلات نوروز 96خبر داد.
۹:۴۷ ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
یک فروند کشتی کروز مجهز به امکانات رفاهی و تفریحی در نوروز 96 برای ارائه خدمات مطلوب به گردشگران جزیره کیش بکار گرفته می شود.
۱۲:۱۰ ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
نوروز 96:
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: پیش بینی می شود نوروز امسال 330 هزار گردشگر وارد چابهارشوند.
۱۰:۱۵ ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
طرح های ویژه نوروزی سازمان بنادر و دریانوردی به منظور رفاه حال مسافران دریایی از تاریخ 25 اسفند تا 15 فروردین 96 به اجرا در می آید.
۱۱:۳۰ ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
قائم مقام ستاد خدمات سفر نوروز سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهارگفت: سال 96 در تقویم گردشگری کشور به نام "استان سیستان و بلوچستان مقصد گردشگری ایرانیان" نامگذاری شده است،
۱۳:۲۲ ۱۳۹۵/۱۲/۱۹
جهت هماهنگی بیشتر دستگاه های مرتبط با اجرای طرح گردشگری دریایی، جلسه ای با حضور نمایندگان ارگان های مرتبط در بندر امیر آباد برگزار شد.
۱۱:۳ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷