Alternate Text
پربازدیدترین اخبار
گردشگری
ششمین نشست کنوانسیون حفاظت از میراث فرهنگی زیرآب یونسکو فردا با حضور نمایندگان 57 کشور عضو در پاریس آغاز به کار می کند.
۱۶:۴۴ ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
معاون مدیر کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بر اساس تلاش های در حال انجام، زمستان امسال شاهد ورود کروزهای خارجی به سواحل و جزایر ایران در خلیج فارس و دریای عمان خواهیم بود.
۱۱:۱۳ ۱۳۹۶/۰۳/۰۶
مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری از آغاز به کار چهارمین کنفرانس بین المللی گردشگری دریایی آتن یونان با حضور نمایندگانی از کشورهای پیشرو در زمینه توریسم دریایی خبر داد.
۱۸:۳۷ ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
ساعتی پیش هفت طرح گردشگری با حضور استاندار گیلان در بندر آستارا افتتاح شد.
۱۲:۲۸ ۱۳۹۶/۰۳/۰۲
تابستان امسال صورت می گیرد:
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از استقرار کشتی " ایران جوان " در دهکده گردشگری دریایی بوشهر از تابستان امسال خبر داد.
۱۲:۲۵ ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
نیمه دوم سال؛
مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری از تلاش بخش خصوصی برای ورود کشتی های کروز اسپانیایی و ایتالیایی برای ورود به شمال خلیج فارس و پهلوگیری در نوار ساحلی جنوبی کشور و جزایر خبر داد.
۱۰:۱۱ ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
معاون مدیر کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی خبر داد:
در راستای توسعه فرهنگ گردشگری دریایی، تور گردشگری با کشتی کشتی "سانی" در مسیر کیش – قشم برای اولین گروه از کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی در روزعید سعید فطر برگزار خواهد شد.
۱۰:۶ ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری از شناسایی شش بندر کشور برای پهلوگیری کشتی کروز "سانی" و سایر کروز های خارجی خبر داد.
۹:۱۷ ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
با پیشنهاد ایران مطرح شد:
در دومین دوره کنفرانس اقتصاد آبی اتحادیه همکاری‌های منطقه‌ای حاشیه اقیانوس هند ( IORA ) که هجدهم تا بیستم ماه جاری در اندونزی برگزار شد، توسعه گردشگری دریایی منطقه با ایجاد لاین کروزهای مشترک به پیشنهاد ایران مطرح شد.
۸:۱۸ ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
کنفرانس بین المللی گردشگری دریایی خرداد برگزار می شود:
چهارمین کنفراس و نمایشگاه بین المللی گردشگری دریایی در تاریخ دوم و سوم خرداد ماه امسال در آتن یونان برگزار می شود.
۱۵:۲۰ ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از برگزاری نخستین کنسرت دریایی کشور در آبهای این استان خبر داد.
۱۴:۳۳ ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
تور گردشگری دریایی در استان بوشهر با فعالیت شناور مسافری فیروزه متعلق به کشتیرانی والفجر عصر امروز آغاز به کار می کند.
۱۴:۱۲ ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
اواخر اردیبهشت
اواخر اردیبهشت ماه، تردد کشتی کروز " سانی" متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش علاوه بر مسیر قشم- کیش در تمام جزایر و بنادر جنوبی کشور آغاز خواهد شد.
۹:۵۳ ۱۳۹۶/۰۲/۲۰
مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان مازندران از شناسایی نقاط طلایی در نوار ساحلی مازندران به منظور ایجاد مارینا توسط اداره کل بنادر و دریانوردی این استان خبر داد.
۱۴:۸ ۱۳۹۶/۰۲/۱۹
معاون فرهنگی،اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از رشد 100 درصدی سفرهای دریایی به جزیره قشم خبر داد.
۹:۴۲ ۱۳۹۶/۰۲/۱۷
مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری از برگزاری جلسات مشترک با مسئولان سازمان مناطق آزاد چابهار، کیش و قشم به منظور تبدیل شدن این مناطق به مقصد گردشگری در فصل تابستان خبر داد.
۱۴:۵۱ ۱۳۹۶/۰۲/۱۶
همزمان با نیمه شعبان
نخستین شناور گردشگری بوشهر متعلق به شرکت کشتیرانی والفجر، همزمان با نیمه شعبان در تاریخ بیست و دوم اردیبشهت ماه امسال فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
۱۲:۴۴ ۱۳۹۶/۰۲/۱۵
شرکت اپراتور کروز Royal Caribbean آمریکا در سه ماه نخست سال جاری میلادی درآمد خالص 214 میلیون و 700 هزار دلار را کسب کرد، رقمی که از پیش بینی شرکت برای مدت زمان مذکور پا را فراتر از گذاشت.
۸:۵۸ ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
کانال توسعه یافته پاناما نخستین کشتی کروز متعلق به ناوگان کشتیرانی کروز Disney لندن را پذیرش کرد.
۱۲:۵۱ ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از انجام مذاکرات با شرکت یونانی درباره ورود کشتی های کروز به سواحل ایران در سال جاری خبر داد.
۱۵:۱۱ ۱۳۹۶/۰۲/۰۵