Alternate Text
پربازدیدترین اخبار
گردشگری
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: برای توسعه گردشگری ساحلی و دریایی برنامه‌های مهمی تدوین شده است که سرمایه‌گذاران در عرصه گردشگری دریایی با حداکثر 10 درصد سهم آورده و پرداخت تسهیلات بدون سود می‌توانند مشارکت کنند.
۱۴:۵۹ ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
نتایج کاوش های زیرآب انجام شده در خلیج گرگان به زودی در قالب کتاب از سوی پژوهشکده باستان شناسی کشور منتشر خواهد شد.
۱۱:۲۰ ۱۳۹۶/۰۸/۱۵
پروژه احداث مجموعه توریستی و تفریحی پارک ساحلی بندر ترکمن در کارگروه گردشگری استان گلستان به تصویب رسید.
۱۱:۱۱ ۱۳۹۶/۰۸/۱۴
با خرید کشتی های کروز از ترکیه، تورهای گردشگری دریایی مشترک با برخی از کشورها با استفاده از این شناورها برگزار می شود.
۱۳:۵۸ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰
ایجاد قارچ گونه کلوپ های ورزشی دریایی در سواحل جنوبی می تواند با اشغال بخش زیادی از حریم دریا و نوار ساحلی، حادثه اشغال نوار ساحلی دریای خزر که با ساخت ویلاهای شخصی اتفاق افتاد را تکرار کند.
۱۲:۹ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰
مدیر اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از تصویب طرح ساخت دو پارک خطی- ساحلی قشم مبتنی بر تفریحات دریایی و ساحلی در راستای توسعه هر چه بیشتر توریسم جزیره قشم خبر داد.
۱۱:۳۱ ۱۳۹۶/۰۸/۰۹
پنج پست اسکله کوچک به منظور استفاده گردشگران جهت انجام گشت های دریایی در جزیره قشم فعالیت دارند.
۱۳:۵۹ ۱۳۹۶/۰۸/۰۷
نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت:هر ثانیه 45متر مکعب آب شیرین از طریق اروندرود و بهمنشیر به خلیج فارس می ریزد.
۱۲:۴۱ ۱۳۹۶/۰۸/۰۷
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در گفتگو با خبرنگار مانا از برگزاری تور فرهنگی سفر به قشم، هرمز و هنگام برای گردشگران خبر داد.
۱۰:۵۰ ۱۳۹۶/۰۸/۰۷
معاون استاندار سیستان وبلوچستان وفرماندار ویژه چابهار گفت:باآنکه 6ماهه دوم سال بهترین زمان برای گردشگری در چابهار است اما نرخ بالای بلیط واقامت موجب رکود گردشگری در تنها بندر اقیانوسی ایران شده است.
۱۲:۵۲ ۱۳۹۶/۰۸/۰۵
مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از افزایش ورود گردشگران به جزیره قشم از ابتدای سال جاری تاکنون در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: پیش بینی می شود این روند رشد توریسم تا پایان سال ادامه داشته باشد.
۱۱:۲۳ ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
طی شش ماهه نخست امسال، 190 هزار و 548 تن کالا به ارزش 131 میلیون و 731 هزار و 493 دلار از طریق گمرکات استان گیلان به کشورهای هدف صادر شده است.
۱۳:۱۲ ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
فرماندهان دریابانی خوزستان و مرزبانی عراق در بندر بصره درخصوص عبور کاروان های اربعین حسینی از مرزهای زمینی و دریایی به عراق گفتگو کردند.
۱۳:۳ ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
رئیس جامعه هتلداران جزیره کیش از نابسامانی شدید وضعیت گردشگری جزیره کیش خبر داد و گفت: این وضعیت ضعیف ورود گردشگر به جزیره طی 20 سال گذشته بی سابقه بوده به طوری که کسب و کار در جزیره را از بین برده است.
۱۰:۶ ۱۳۹۶/۰۷/۲۳
مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان از تعیین ضوابطی در راستای ساماندهی قایق های تفریحی با همکاری اداره بنادر و دریانوردی استان خبر داد.
۱۴:۲۷ ۱۳۹۶/۰۷/۱۹
با حذف ویزا طی دو ماه آینده، پیش بینی می شود ماهانه 300هزار گردشگر خارجی از منطقه آزاد اروند بازدید کنند.
۱۳:۲۲ ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از ساخت پل معلق از اسکله بندر ترکمن تا جزیره آشوراده خبر داد.
۱۴:۱۶ ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
دبیر ستاد ساماندهی سواحل استان گیلان از غرق شدن 24 نفر گردشگر طی تابستان امسال در آبهای ساحلی استان گیلان خبر داد.
۱۳:۸ ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
میزان غرق شدگی ها در نوار ساحلی استان مازندران در تابستان امسال در مقایسه با چهار سال گذشته 83 درصد کاهش داشته است.
۱۱:۴۷ ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری با همکاری وزارت نیرو به توسعه تورسیم آبی کشور و رعایت قوانین زیست محیطی می پردازند.
۱۴:۱۴ ۱۳۹۶/۰۶/۳۱