Alternate Text
پربازدیدترین اخبار
آموزش
چنانچه تکنولوژی استفاده از کشتی های هوشمند به شیوه ای صحیح به کار برده شود، به جای آنکه بهانه ای برای کاهش بیشتر تعداد خدمه باشد، می تواند با کاهش مسئولیت شغلی دریانورد و کمک به بهبود امنیت موجبات ارتقاء کیفیت زندگی بر روی عرشه را فراهم سازد.
۱۲:۱۱ ۱۳۹۶/۰۸/۲۹
دوره آموزشی سیستم جامع دریایی با حضور نمایندگان شرکت های کشتیرانی فعال در بندر نوشهر برگزار شد.
۱۳:۱۷ ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
سمینار تخصصی ویژه مدیران و کارشناسان کشتیرانی از سوی مؤسسه آموزشی کشتیرانی برگزار شد.
۱۲:۶ ۱۳۹۶/۰۸/۲۲
برای نخستین بار دوره آموزشی تحقیق و بررسی علل حوادث حریق (fireincidentinvestigation) بر اساس الزامات استانداردهای FPA۹۲۱ و NFPA ۱۰۳۳ با حضور آتش نشانان زبده بنادر کشور به میزبانی بندرامام خمینی (ره) برگزار شد.
۹:۰ ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
در حاشیه نشست کشور های صاحب بندر در خلال رویداد موازی روز جهانی دریانوردی در پاناما، برنامه ریزی برای ممیزی ایران از مراکز آموزش دریایی پاناما صورت گرفت.
۱۲:۹ ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
علی رغم بهبود در بازارهای حمل و نقل بار، اما هزینه های تامین منابع انسانی شناورها در وضعیت چندان مطلوبی به سر نمی برد.
۱۳:۲۸ ۱۳۹۶/۰۷/۱۴
در اجلاس منطقه ای ITF مطرح شد؛
در نشست هوشمندسازی در دفتر منطقه ای ITF در آمریکای جنوبی و مرکزی به استفاده از فناوری و هوشمند سازی در جهت ارتقاء کیفیت کار در دریا و تسهیل آن برای دریانوردان تاکید شد.
۱۰:۴۶ ۱۳۹۶/۰۷/۰۳
دوره آموزشی ضمیمه ششم کنوانسیون بین المللی مارپل و آئین نامه فنی NOx برگزار شد.
۱۶:۷ ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
اولین دوره تخصصی موتورهای نسل جدید دریایی شرکت wartsila-WIN C&D در موسسه آموزشی کشتیرانی برگزار شد.
۱۰:۱۷ ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
در لندن همه گوش‌ به زنگ افزایش سرمایه‌گذاری در بخش آموزش دریانوردان هستند. سؤال اکثر انگلیسی‌ها این روزها این است که آیا دولت از فرصت پیش آمده جهت اعلام سرمایه‌گذاری جدید در حوزه آموزش دریانوردان استفاده می کند؟
۱۱:۴۷ ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
دکتر سعیدی در جشنواره دریایی:
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: اقتصاد ما در آینده بر اساس دریا و دریامحوری خواهد بود و قطعا جوانان می توانند یک ساختار تازه در این زمینه ایجاد کنند.
۲۳:۱۵ ۱۳۹۶/۰۶/۲۳
موسسه آموزشی کشتیرانی برگزار می کند؛
موسسه آموزشی کشتیرانی از برگزاری دوره آزاد دیپلم به افسر مهندس سوم کشتی (سفرهای نامحدود) در شعبه تهران خبرداد.
۹:۱۸ ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
سمینار آموزشی مشترک موسسه رده بندی ایرانیان و منطقه آزاد انزلی با محوریت معرفی فرصت های سرمایه گذاری در صنایع دریایی، راهکارهای بهبود و توسعه کسب وکار، معرفی سیستم های مدیریت کیفیت و ارتقاء بهره وری برگزار شد.
۱۱:۱۱ ۱۳۹۶/۰۵/۳۱
از سوی مؤسسه رده بندی آسیا:
دوره آموزشی کنوانسیون بین المللی خط شاهین بار و کنوانسیون بین المللی ظرفیت حجمی برگزار شد.
۱۷:۵۹ ۱۳۹۶/۰۵/۲۵
با هدف اشاعه فرهنگ دریایی؛
محتوای دریایی از سال 93 تاکنون به حدود 40 کتاب درسی در مقاطع مختلف افزوده شده است و برآورد می شود طی این مدت حدود 6 میلیون دانش آموز بیش از گذشته با مفاهیم دریایی آشنا شده باشند.
۱۰:۴۴ ۱۳۹۶/۰۵/۲۳
در خوزستان منعقد شد:
تفاهم نامه همکاری های علمی و تحقیقاتی میان اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز خلیج فارس شهر بندرامام خمینی(ره) با هدف گسترش زمینه همکاری های علمی، پژوهشی و آموزشی منعقد شد.
۱۱:۲۰ ۱۳۹۶/۰۴/۲۷
دوره آموزشی دو روزه ای با هدف آشنایی و آمادگی هرچه بیشتر پرسنل مؤسسه رده بندی آسیا و ارائه خدمات مناسب به مالکان کشتی برگزار شد.
۱۸:۱۰ ۱۳۹۶/۰۴/۱۳
مدیر عامل شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا گفت: در مجتمع مدارس شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران مجموعا 1153 نفر دانش آموز در مقاطع مختلف از پیش دبستانی تا پایان مقطع متوسطه مشغول به تحصیل هستند.
۱۱:۱۷ ۱۳۹۶/۰۴/۰۷
تقدیر مدیرعامل کشتیرانی از دریانوردان:
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در پیامی روز جهانی دریانورد را به دریانوردان دریا دل کشور تبریک گفت.
۱۰:۵۶ ۱۳۹۶/۰۴/۰۴
رئیس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی از برگزاری کارگاه علمی- آموزشی «تحولات حقوق بین ­المللی در اقیانوس جنوبی و جنوبگان» در این پژوهشگاه خبر داد.
۱۲:۵۲ ۱۳۹۶/۰۳/۲۱