Alternate Text
پربازدیدترین ها
سایر
همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، تولید روغن موتور الوند طی مراسمی پس از 36 سال در ایرانول آبادان آغاز شد.
۱۱:۳۰ ۱۳۹۶/۰۳/۰۵
فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا‌ـ‌رشت از برگزاری 64 کلاس قرآنی طی ماه مبارک رمضان در این مرکز خبر داد.
۸:۵۶ ۱۳۹۶/۰۳/۰۵
پیکرهای پاک و مطهر 130شهید دوران دفاع مقدس ظهر روز پنجشنبه با دو فروند شناور امیدان 2 و 6 از طریق آبراه مرزی اروندرود در جنوب جزیره آبادان وارد کشور شدند.
۲:۱۲ ۱۳۹۶/۰۳/۰۵
توده گرد و خاک که از بیابان های جنوبی عراق برخاسته است با حرکت به سمت سواحل جنوبی خوزستان، آسمان شهرهای آبادان، خرمشهر ، اروندکنار وماهشهر را تیره و تار کرد و بسیاری از فعالیت های اقتصادی را تحت الشعاع قرار داد.
۱۲:۲ ۱۳۹۶/۰۳/۰۴
ماموران دریابانی ماهشهر در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل آبهای ساحلی ، یک فروند شناور حامل بیش از هفت میلیارد ریال را توقیف کردند.
۱۰:۳۴ ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
ماموران دریابانی خوزستان از خروج یک محموله سوخت قاچاق در محدوده آبهای ساحلی خوزستان جلوگیری کردند.
۱۰:۳۳ ۱۳۹۶/۰۳/۰۲
به علت ناپایدار جوی
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: به دلیل شرایط ناپایدار جوی و ارتفاع موج تا سه متر در خلیج فارس ، قایق ها و شناورهای صیادی باید ازانجام سفرهای دریایی تا اطلاع بعدی خودداری کنند.
۹:۲۵ ۱۳۹۶/۰۳/۰۲
فرمانده دریابانی استان بوشهر:
فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: طی 72 ساعت گذشته ماموران دریابانی استان بوشهر با متوقف کردن تعدادی شناور بیش از 74 میلیارد ریال کالای قاچاق در آبهای خلیج فارس کشف کردند.
۱۷:۳۱ ۱۳۹۶/۰۳/۰۱
پیکر پاک و گلگون کفن 130شهید دوران هشت سال دفاع مقدس روز چهارم خرداد از طریق آبراه اروندرود و با دو فروند شناور امیدان 2 و 6 وارد کشور شده و مورد استقبال مردم بندر اروندکنار قرار می گیرند.
۷:۵۴ ۱۳۹۶/۰۳/۰۱
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در دو روز آینده به علت طوفانی و مواج بودن خلیج فارس ، تردد شناورهای صیادی و باری با اختلال مواجه خواهند بود.
۱۰:۲۰ ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان از توقیف یک شناور باری حامل 25میلیارد کالای قاچاق در آبراه مرزی اروندرود در جنوب جزیره آبادان خبر داد.
۸:۳۴ ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
ملت با بیش از ۲۳ میلیون رای کار را تمام کرد؛
حجت‌الاسلام حسن روحانی با کسب ۶۰ درصد آرا دوباره رئیس‌جمهور ایران شد.
۱۵:۲۳ ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
دریانوردان ناوگان ملی کشورمان با حضور در پای صندوق مستقر برروی کشتی رأی خود را به صندوق انداختند.
۱۶:۱۶ ۱۳۹۶/۰۲/۲۹
فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان از توقیف 19 فروند شناور باری و تجاری در آب های شمال غرب خلیج فارس در نیمه نخست اردیبهشت ماه جاری خبر داد.
۷:۴۸ ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان گفت: با تلاش ماموران دریابانی پاسگاه شناور خور زهره ، محموله کالای قاچاق در آبهای هندیجان توقیف شد.
۱۴:۲ ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان از توقیف شش فروند شناورحامل کالای قاچاق به ارزش 23میلیارد و 900میلیون ریال در آبهای شمال غرب خلیج فارس خبر داد.
۱۷:۵۵ ۱۳۹۶/۰۲/۱۸
رئیس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی از برگزاری دو کارگاه آموزشی علمی توسط پروفسور برایان استوری استاد دانشگاه کانتربری نیوزلند در این پژوهشگاه خبر داد.
۱۶:۰ ۱۳۹۶/۰۲/۱۸
نماینده مردم ماهشهر و هندیجان در مجلس شورای اسلامی بر راه اندازی سریع بندر تجاری ماهشهر با هدف ایجاد اشتغال و تحرک اقتصادی در منطقه تاکید کرد.
۹:۵۲ ۱۳۹۶/۰۲/۱۸
خط ساحلی آمریکا سالانه بیش از 80 درصد از آلودگی زیست محیطی کرۀ خاکی را ثبت می کند.
۱۳:۴۷ ۱۳۹۶/۰۲/۱۵
اولین مجمع عمومی سازمان بین المللی هیدروگرافی با حضور مدیران ایرانی در موناکو برگزار شد.
۹:۳۲ ۱۳۹۶/۰۲/۱۴