Alternate Text
پربازدیدترین ها
دولت و مجلس
عصر دیروز، عملیات اجرایی احداث یک نیروگاه حرارتی با مشارکت روسیه در سواحل شرق هرمزگان، در بندر سیریک آغاز شد.
۱۴:۱۰ ۱۳۹۵/۱۲/۰۳
اعضاء کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در سفر به استان خوزستان، از بازارچه و بندرگاه اروندکنار در 50کیلومتری جنوب آبادان بازدید کردند.
۱۰:۲۰ ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
دردولت یازدهم:
وکلای ملت در مجلس شورای اسلامی بار دیگر به وزیر راه و شهر سازی رای اعتماد دادند.
۱۵:۵۸ ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
صنایع بزرگ مستقر در هرمزگان مانند کشتی سازی، پالایشگاه و غیره هیچ منفعتی برای استان ندارند.
۱۵:۲۹ ۱۳۹۵/۱۱/۲۹
احمد مرادی:
نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی زیاده خواهان به دنبال دستیابی به پارسیان و جاسک هستند.
۱۳:۳۵ ۱۳۹۵/۱۱/۲۹
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان خواستار شد:
رئیس مجمع نماینگان هرمزگان تاکید کرد: دولت باید موانع موجود برای ورود کالاهای ته‌لنجی را رفع کند.
۱۰:۳۹ ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
در برنامه ششم توسعه لحاظ شد:
نماینده مردم چابهار وکنارک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بودجه 180میلیاردی برنامه ششم برای توسعه سواحل مکران از ارائه طرح توسعه منطقه آزاد چابهار در مجلس خبرداد.
۹:۵۴ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
وزیر امورخارجه عنوان کرد :
بیمه های کشتیرانی کاملاً به حالت عادی برگشته است، کشتی های ما اکنون به راحتی در آب های بین المللی مشغول رفت وآمد هستند و به همه سواحل آمد و شد دارند، کشتی های خارجی وارد بنادر ایران می شوند و سفارش ساخت کشتی به شرکت های خارجی داده شده است و همه کارها مطابق روال عادی انجام می شود.
۱۲:۵۶ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی ضرورت مقابله با کالا در دریا و آبهای سرزمینی را با هدف تقویت اقتصاد مقاومتی مورد تاکید قرار داد.
۱۳:۲۱ ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
جهانگیری:
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به منطقه مکران گفت: رهبر معظم انقلاب در این سفر مطالبی فرمودند که به آغازی برای توجه مسئولین به این منطقه به عنوان یکی از بزرگترین فرصت های توسعه کشور تبدیل شد.
۱۵:۱۲ ۱۳۹۵/۱۱/۰۴
احمد علی موهبتی فرماندار سابق چابهار به سمت معاون استاندار خراسان رضوی منصوب و فرماندار کنارک باحفظ سمت سرپرست فرمانداری چابهارشد.
۱۶:۵۵ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
اسحاق جهانگیری:
معاون اول رئیس جمهور گفت: کشتیرانی هم اکنون تحریمش برداشته شده و درحال حاضر بزرگترین کشتیران های دنیا در بندرعباس، بوشهر و بنادر ما پهلو می گیرند و کشتیرانی جمهوری اسلامی کالا را به هر جایی که می خواهد منتقل می کند همین امسال میزان صادرات و واردات کالای ایران بالای 100 میلیون تن رسیده است.
۱۶:۳۴ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
با موافقت نمایندگان مجلس شورای اسلامی:
نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با پایان بررسی برنامه ششم توسعه کل کشور موافقت کردند.
۱۲:۰ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
معاون وزیر امور خارجه گفت: در حوزه حمل و نقل و کشتیرانی که بسیار موضوع کلیدی است و عمده حرکات اقتصادی بدون آن بی معنی است،‌ گشایش‌های بسیار خوبی انجام شده است.
۱۷:۳۵ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
با رای موافق نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سازمان مناطق آزاد مکلف به پرداخت تا یک درصد از عوارض ورود کالاها و خدمات به این مناطق را برای اشتغال محرومان و نیازمندان بومی این مناطق شد.
۱۵:۴۶ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال های اخیر از بخش خصوصی حمایتی نشده است و باید برای این بخش انگیزه ایجاد و مشوق های لازم در نظر گرفته شود.
۱۱:۳۰ ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
دکتر الهام امین زاده دستیار رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی از آبراه اروندرود و بندر آبادان بازدید کرد.
۱۰:۲۹ ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
با رای نمایندگان مجلس، دولت مکلف به حمایت از صندوق های ضمانت صادرات، سرمایه گذاری صنایع کوچک، تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک و صنایع دریایی طی برنامه ششم توسعه شد.
۱۲:۲۷ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
با موافقت نمایندگان مجلس تصویب شد:
ایجاد هرگونه منطقه آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی منوط به تصویب مجلس و تامین زیرساخت های مورد نیاز برای استقرار واحدهای تولیدی است.
۱۵:۴۳ ۱۳۹۵/۱۰/۰۵
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تصمیمی مبنی براینکه مساحت مناطق آزاد به هزارهکتار محدود شود، شامل مناطق آزاد تأسیس شده نیست؛ بلکه این موضوع به مناطق آزاد در شرف تأسیس ارتباط دارد
۱۴:۴۸ ۱۳۹۵/۱۰/۰۵