Alternate Text
پربازدیدترین ها
دولت و مجلس
با موافقت نمایندگان مجلس شورای اسلامی:
نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با پایان بررسی برنامه ششم توسعه کل کشور موافقت کردند.
۱۲:۰ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
معاون وزیر امور خارجه گفت: در حوزه حمل و نقل و کشتیرانی که بسیار موضوع کلیدی است و عمده حرکات اقتصادی بدون آن بی معنی است،‌ گشایش‌های بسیار خوبی انجام شده است.
۱۷:۳۵ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
با رای موافق نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سازمان مناطق آزاد مکلف به پرداخت تا یک درصد از عوارض ورود کالاها و خدمات به این مناطق را برای اشتغال محرومان و نیازمندان بومی این مناطق شد.
۱۵:۴۶ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
دکتر الهام امین زاده دستیار رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی از آبراه اروندرود و بندر آبادان بازدید کرد.
۱۰:۲۹ ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
با رای نمایندگان مجلس، دولت مکلف به حمایت از صندوق های ضمانت صادرات، سرمایه گذاری صنایع کوچک، تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک و صنایع دریایی طی برنامه ششم توسعه شد.
۱۲:۲۷ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
با موافقت نمایندگان مجلس تصویب شد:
ایجاد هرگونه منطقه آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی منوط به تصویب مجلس و تامین زیرساخت های مورد نیاز برای استقرار واحدهای تولیدی است.
۱۵:۴۳ ۱۳۹۵/۱۰/۰۵
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تصمیمی مبنی براینکه مساحت مناطق آزاد به هزارهکتار محدود شود، شامل مناطق آزاد تأسیس شده نیست؛ بلکه این موضوع به مناطق آزاد در شرف تأسیس ارتباط دارد
۱۴:۴۸ ۱۳۹۵/۱۰/۰۵
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: کشتی سازها باید از این فرصت پیش آماده برای ارتقاء توانایی خود استفاده کنند.
۱۰:۲۵ ۱۳۹۵/۱۰/۰۵
آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: برجام توانست بسیاری از راههای بسته کشور در بخش کشتیرانی، بیمه، بانک و همکاریهای بانکی را باز کند.
۱۰:۴ ۱۳۹۵/۱۰/۰۵
عضو کمیسیون انرژی در مجلس دهم:
عضو کمیسیون انرژی مجلس دهم گفت: کشتی سازها باید درحدی توانمند باشند که ضربه ای به سفارش دهنده وارد نکنند، اعتبار حمل و نقل دریایی کشور باید صیانت شود.
۱۰:۱۵ ۱۳۹۵/۱۰/۰۴
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده مردم خوی گفت: انعقاد قراردادکشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با شرکت هیوندایی کره جنوبی سبب زنده شده پول کشور می شود و منافاتی با استفاده از توان داخلی ندارد.
۱۴:۴۰ ۱۳۹۵/۱۰/۰۱
نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: آلودگی های دریای خزر درحدی نیست که زندگی آبزیان و ساکنان شهرهای ساحلی را به خطر اندازد و سبب بیماری شود اما در هر صورت نمی توان آلودگی دریای خزر را انکار کرد.
۱۰:۴۴ ۱۳۹۵/۱۰/۰۱
تقدیم مجلس شد؛
گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با امضای رئیس کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم توسعه تقدیم مجلس شد.
۱۱:۵۰ ۱۳۹۵/۰۹/۲۸
با تصویب لایحه "اصلاحیه قانون امور گمرکی" در مجلس دهم:
دبیر کل کانون سراسری انجمن های حمل و نقل بین المللی گفت: لایحه "اصلاحیه قانون امور گمرکی" در 62 ماده تقدیم مجلس شورای اسلامی و بررسی آن به کمیسیون اقتصادی محول شده است.
۸:۰ ۱۳۹۵/۰۹/۲۸
با موافقت نمایندگان مجلس:
لایحه اصلاحات پیوست کنوانسیون بین المللی ایمنی جان اشخاص در دریا مورخ 1974(1353) و آیین نامه بین المللی امنیت کشتیها و تسهیلات بندری (آی.اس.پی.اس)صبح امروز به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسید.
۱۰:۲۵ ۱۳۹۵/۰۹/۱۷
استاندار هرمزگان:
استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه باید از فرصت قرارداشتن در مسیر کریدور شمال جنوب نهایت استفاده را برای توسعه کشور و توسعه صادرات غیرنفتی در هرمزگان ببریم، گفت:
۱۲:۱۴ ۱۳۹۵/۰۹/۰۷
لایحه موافقتنامه کمک متقابل اداری در امور گمرکی بین ایران و جمهوری آذربایجان از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید
۱۲:۳ ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
نماینده بندرعباس درباره لزوم ارتقاء گمرک ملوانی به تجاری در محدوده استان هرمزگان به وزیر اقتصاد تذکر کتبی داد.
۷:۴۱ ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
با تصویب مجلس شورای اسلامی
لایحه موافقتنامه بین ایران و روسیه در زمینه همکاری در امور گمرکی در مجلس شورای اسلامی بررسی و تصویب شد
۱۱:۱۶ ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی از آمادگی مجلس برای تصویب قوانین بازگشت عمومیت به سواحل و جلوگیری از انحصار سواحل از سوی نهادها و سازمانها خبر داد.
۱۰:۲۴ ۱۳۹۵/۰۸/۲۶