Alternate Text
پربازدیدترین ها
دولت و مجلس
سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن در یادداشتی که روز یکشنبه منتشر شد، از ورود کشتی اقیانوس پیمای مسافری "سانی" به جزیره کیش، به عنوان یک تحول پسابرجامی دیگر یاد کرد.
۱۴:۲۰ ۱۳۹۶/۰۱/۰۷
سرپرست جدید فرمانداری ویژه چابهار منصوب شد.
۱۲:۴ ۱۳۹۶/۰۱/۰۲
شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه یک رسانه پیرامون پروژه در حال ساخت پارک آکواریوم در ساحل غربی این شهر ، از شکایت اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از شهرداری این استان خبر داده است، گفت: مدیرکل این دستگاه طی تماس تلفنی که با وی داشتیم، از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد.
۱۲:۱۰ ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
نمایندگان مردم درمجلس شورای اسلامی، دولت را ملکف به افزایش حق آبه ایران از رودخانه هیرمند کردند.
۱۲:۹ ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
استاندار هرمزگان گفت: در راستای گسترش همکاری های مشترک و افزایش توانمندی های علمی و اجرایی در حوزه های مرتبط با محیط زیست تفاهم نامه ای میان استانداری هرمزگان و دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران منعقد شد.
۸:۲۰ ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی گفت: تکلیف و وضعیت مالکیت ایران بر جزایر زرکوه و آریانا مشخص و هیچ کشوری نمی‎تواند در این باره ادعایی داشته باشد.
۱۶:۱۹ ۱۳۹۵/۱۲/۰۸
عصر دیروز، عملیات اجرایی احداث یک نیروگاه حرارتی با مشارکت روسیه در سواحل شرق هرمزگان، در بندر سیریک آغاز شد.
۱۴:۱۰ ۱۳۹۵/۱۲/۰۳
اعضاء کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در سفر به استان خوزستان، از بازارچه و بندرگاه اروندکنار در 50کیلومتری جنوب آبادان بازدید کردند.
۱۰:۲۰ ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
دردولت یازدهم:
وکلای ملت در مجلس شورای اسلامی بار دیگر به وزیر راه و شهر سازی رای اعتماد دادند.
۱۵:۵۸ ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
صنایع بزرگ مستقر در هرمزگان مانند کشتی سازی، پالایشگاه و غیره هیچ منفعتی برای استان ندارند.
۱۵:۲۹ ۱۳۹۵/۱۱/۲۹
احمد مرادی:
نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی زیاده خواهان به دنبال دستیابی به پارسیان و جاسک هستند.
۱۳:۳۵ ۱۳۹۵/۱۱/۲۹
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان خواستار شد:
رئیس مجمع نماینگان هرمزگان تاکید کرد: دولت باید موانع موجود برای ورود کالاهای ته‌لنجی را رفع کند.
۱۰:۳۹ ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
نماینده مردم چابهار درمجلس خواستار شد:
نماینده مردم چابهار درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تاکنون 500 میلیارد تومان اعتبار به پروژه راه آهن چابهار به ایرانشهر تزریق شده است، خواستار افزایش ردیف بودجه کشوری برای تکمیل این طرح ملی شد.
۱۵:۴۹ ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
در برنامه ششم توسعه لحاظ شد:
نماینده مردم چابهار وکنارک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بودجه 180میلیاردی برنامه ششم برای توسعه سواحل مکران از ارائه طرح توسعه منطقه آزاد چابهار در مجلس خبرداد.
۹:۵۴ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
وزیر امورخارجه عنوان کرد :
بیمه های کشتیرانی کاملاً به حالت عادی برگشته است، کشتی های ما اکنون به راحتی در آب های بین المللی مشغول رفت وآمد هستند و به همه سواحل آمد و شد دارند، کشتی های خارجی وارد بنادر ایران می شوند و سفارش ساخت کشتی به شرکت های خارجی داده شده است و همه کارها مطابق روال عادی انجام می شود.
۱۲:۵۶ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی ضرورت مقابله با کالا در دریا و آبهای سرزمینی را با هدف تقویت اقتصاد مقاومتی مورد تاکید قرار داد.
۱۳:۲۱ ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
جهانگیری:
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به منطقه مکران گفت: رهبر معظم انقلاب در این سفر مطالبی فرمودند که به آغازی برای توجه مسئولین به این منطقه به عنوان یکی از بزرگترین فرصت های توسعه کشور تبدیل شد.
۱۵:۱۲ ۱۳۹۵/۱۱/۰۴
احمد علی موهبتی فرماندار سابق چابهار به سمت معاون استاندار خراسان رضوی منصوب و فرماندار کنارک باحفظ سمت سرپرست فرمانداری چابهارشد.
۱۶:۵۵ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
اسحاق جهانگیری:
معاون اول رئیس جمهور گفت: کشتیرانی هم اکنون تحریمش برداشته شده و درحال حاضر بزرگترین کشتیران های دنیا در بندرعباس، بوشهر و بنادر ما پهلو می گیرند و کشتیرانی جمهوری اسلامی کالا را به هر جایی که می خواهد منتقل می کند همین امسال میزان صادرات و واردات کالای ایران بالای 100 میلیون تن رسیده است.
۱۶:۳۴ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
با موافقت نمایندگان مجلس شورای اسلامی:
نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با پایان بررسی برنامه ششم توسعه کل کشور موافقت کردند.
۱۲:۰ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷