Alternate Text
پربازدیدترین ها
مناطق آزاد
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، چهار فروند شناور کاتاماران با کاربری اورژانس دریایی ساخت متخصصان کشورمان با حضور مسئولان سازمان منطقه آزاد قشم از محل شرکت آرام شناور کیان قشم برای به آب اندازی در آب های خلیج فارس بارگیری شد.
۱۲:۱۱ ۱۳۹۶/۰۷/۰۱
با استقرار گیت های مکانیزه با قابلیت ثبت در سامانه جامع؛ نظارت گمرک در منطقه آزاد اروند به صورت کامل به اجرا درآمد.
۱۰:۴۴ ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
کردی خبر داد:
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از انعقاد بیش از 200قرارداد با سرمایه گذاران داخلی و خارجی در یک سال اخیر خبر داد.
۱۱:۴۲ ۱۳۹۶/۰۶/۲۴
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از رایزنی شرکت های هندی با پتروشیمی نگین مکران برای احداث کارخانه اوره با ظرفیت بیش از یک میلیون تن در چابهار خبرداد.
۱۱:۴۶ ۱۳۹۶/۰۶/۱۹
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار بابیان اینکه کنترل گیت های منطقه آزاد وظیفه دستگاه های نظارتی است، تاکید کرد: در معنای اقتصادی قاچاق در مناطق آزاد مفهومی ندارد.
۱۱:۰ ۱۳۹۶/۰۶/۱۸
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی :
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه 284 هزارنفر از مردم چابهار در بحران کم آبی بی سابقه به سر می‌برند از ارگان های دریایی خواست در همایش پیش روی خود در مهرماه سال جاری توجه ویژه به تنها بندر اقیانوسی ایران داشته باشند.
۱۰:۱ ۱۳۹۶/۰۶/۱۸
دفتر پلیس مهاجرت در منطقه آزاد اروند راه اندازی شد.
۱۲:۴۴ ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
مرتضی بانک جایگزین اکبر ترکان در شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شد.
۱۶:۵۷ ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: جشنواره تابستانی مونسون همزمان با اعیاد قربان تا غدیر از امروز چهارشنبه 8 شهریورماه اجرا شد.
۱۸:۱۶ ۱۳۹۶/۰۶/۰۸
تفاهم نامه همکاری منطقه آزاد قشم و سازمان حفاظت محیط زیست کشور، همزمان با هفته دولت به امضاء رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست کشور رسید.
۱۲:۲ ۱۳۹۶/۰۶/۰۵
نخستین جشنواره گردشگری موج سواری از دوم تا هشتم شهریورماه جاری در سواحل زیبای چابهار برگزار می شود.
۱۶:۶ ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
مدیر کل گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر افزایش صادرات در منطقه آزاد قشم افزود: بارگیری نخستین محموله کارخانه سیمان قشم به مقصد موزامبیک در قاره آفریقا به میزان 50 هزارتن آغاز شد.
۱۶:۴ ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از ساخت بزرگترین مجتمع گلخانه‌ای جنوب شرق کشور با مشارکت هلند در چابهار خبر داد و گفت: بیش از 95 درصد تولیدات این مجتمع از راه بندر چابهار به کشورهای حاشیه اقیانوس هند وخلیج فارس صادر می‌شود.
۱۲:۲۲ ۱۳۹۶/۰۵/۲۳
در پی اعتراض برخی مسئولان، شهروندان و نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند عیدان ترک زاده را در حکمی به سرپرستی معاونت سرمایه گذاری و اقتصادی برگزید.
۱۷:۴۷ ۱۳۹۶/۰۵/۱۵
عملیات خروج کشتی مسافربری مغروق دنا در بندرگاه کیش تا پایان هفته به اتمام می رسد.
۱۰:۲۹ ۱۳۹۶/۰۵/۱۵
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم از ورود 900 هزار قطعه بچه ماهی از کشور فرانسه برای پرورش در شرکت تیاب پران قشم خبر داد.
۱۲:۳۵ ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
مدیر ژئوپارک قشم از برپایی نمایشگاهی با محوریت ژئوپارک و دنیای زیرآب با هدف حمایت از بیماران تالاسمی در جزیره قشم خبر داد.
۱۱:۱۸ ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
شناور فایبر گلاس سحر پیشرو، با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اسکله شهید ذاکری قشم به آب انداخته شد.
۱۱:۵۳ ۱۳۹۶/۰۵/۰۷
مدیرعامل شرکت آب و برق و تاسیسات منطقه آزاد قشم از قدمت سه هزار ساله دانش بومی در این جزیره در جمع‌آوری آب باران و استفاده از آن در کشاورزی ، دام پروری ، صنعت ، مصارف بهداشتی و آشامیدنی خبر داد.
۱۳:۹ ۱۳۹۶/۰۵/۰۲
با حضور استاد محیط طباطبایی، سایت موزه بین‌المللی چابهار امکان‌سنجی و جانمایی شد.
۱۵:۳۳ ۱۳۹۶/۰۴/۲۸