Alternate Text
پربازدیدترین ها
مناطق آزاد
با حضور استاد محیط طباطبایی، سایت موزه بین‌المللی چابهار امکان‌سنجی و جانمایی شد.
۱۵:۳۳ ۱۳۹۶/۰۴/۲۸
فرودگاه و بندرگاه جزیره هندورابی با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
۱۵:۲۸ ۱۳۹۶/۰۴/۲۷
سرپرست مدیریت فرهنگی، آموزشی و هنری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری چهاردهمین جشنواره نوروز صیاد در 27 تیر ماه با اجرای برنامه های جشن و سرور و موسیقی بومی و نمایش آئینی در روستای سلخ جزیره قشم خبر داد.
۱۱:۴۲ ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
مدیرعامل منطقه آزاد چابهار:
رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به صنعتی شدن چابهار از از افزایش 2.5 برابری صادرات از منطقه آزاد به خارج از کشور در سه ماهه نخست سال جاری خبرداد.
۱۰:۵۵ ۱۳۹۶/۰۴/۲۴
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه تولید ۸۴ هزار تن ماهی در قفس تا پایان برنامه ششم توسعه در جزیره قشم خبر داد.
۱۱:۲۵ ۱۳۹۶/۰۴/۱۹
نخستین گردهمایی فعالان حوزه گردشگری جزیره کیش برای هم اندیشی و برنامه ریزی کشتی مسافربری اقیانوس پیمای سانی برگزار شد.
۱۲:۶ ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
ظرفیت مسافری ناوگان دریایی کیش با پیوستن شناور "مریم یک" در مسیر چارک به کیش و بالعکس افزایش یافت.
۱۴:۵۳ ۱۳۹۶/۰۴/۱۷
مسابقه ساخت مجسمه های ماسه ای هر جمعه در جزیره کیش برگزار می شود.
۷:۵۸ ۱۳۹۶/۰۴/۱۴
سومین قطب پتروشیمی ایران و عسلویه ای دیگر در منطقه آزاد چابهار ایجاد خواهد شد.
۱۴:۵۴ ۱۳۹۶/۰۴/۱۲
مدیرکل گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد قشم داشتن کارت بازرگانی منطقه آزاد را شرط اساسی واردات کالا به جزیره و استفاده از هریک از رویه های گمرکی مقدور برشمرد.
۱۲:۵۹ ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در امور نفت و انرژی از امضای تفاهم نامه بین این سازمان و شرکت گازتک ایرانیان به منظور احداث مجتمع گازی LNG با ظرفیت دو هزارتن در فاز اول در منطقه آزاد قشم خبر داد.
۱۳:۲۱ ۱۳۹۶/۰۳/۲۹
مدیر صنایع دریایی شهید تمجیدی خبر داد:
مدیر صنایع دریایی شهید تمجیدی از تشکیل کنسرسیوم سه‌جانبه منطقه آزاد انزلی، شرکت هانیانگ کره جنوبی و این مجموعه صنعتی به منظور احداث کارخانه کشتی‌سازی در منطقه آزاد انزلی خبر داد.
۱۳:۳۷ ۱۳۹۶/۰۳/۲۴
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فضایی ایران از توسعه زیرساخت های مرکز فضایی قشم با هدف پایش اطلاعات فضایی و بررسی علمی پدیده های دریایی، خبر داد.
۱۱:۲۰ ۱۳۹۶/۰۳/۲۴
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از فراهم شدن امکان سفر دریایی عمانی ها با انتقال خودرو شخصی به جزیره قشم خبر داد.
۱۱:۳۸ ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بیش از یک هزار و 300 بچه لاک پشت پس از خروج از تخم در سایت روستای شیب دراز قشم، راهی آب های خلیج فارس شدند.
۱۶:۲۹ ۱۳۹۶/۰۳/۰۹
ترکان در گفتگو با مانا خبرداد:
مشاور رئیس جمهور ودبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به تولید سالانه دو و نیم میلیون فرآورده های فولادی در فاز اول مجتمع فولاد مکران از اختصاص اسکله شماره پنج شهید بهشتی چابهار برای صادرات این محصولات خبرداد.
۱۰:۴۳ ۱۳۹۶/۰۳/۰۹
رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل در تهران اقیانوس ها را زیست بومی جهت حفظ تنوع زیستی در کره زمین دانست و افزود: اقیانوس ها ریه سیاره ما هستند و بیشتر اکسیژنی که تنفس می کنیم را تولید می کنند.
۱۲:۲۷ ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت:با برنامه ریزی انجام شده از طریق توسعه زیرساخت‌های ارتباطی، منطقه آزاد تجاری صنعتی اروند به پایلوت منطقه هوشمند کشور تبدیل می شود.
۱۳:۵۶ ۱۳۹۶/۰۳/۰۵
نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی، بنادر و دریانوردی و صنایع وابسته از 24 تا 27 مرداد ماه امسال در منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود.
۹:۰ ۱۳۹۶/۰۳/۰۵
محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر یک روزه به منطقه آزاد تجاری صنعتی اروند در جنوب خوزستان، چند پروژه عمرانی را در بنادر آبادان و خرمشهر افتتاح کرد.
۸:۵۹ ۱۳۹۶/۰۳/۰۵