Alternate Text
پربازدیدترین ها
مناطق آزاد
مدیر کل صادرات، امور گمرکی و ارزش افزوده سازمان منطقه آزاد قشم گفت: انتقال کالای کانتینری به جای روش های بار سنتی و فله ای از اقدامات جدید تجار و بازرگانان در این منطقه است.
۱۶:۵ ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار:
رئیس هیئت مدیره ومدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار از سفر بیش از 80هیئت اقتصادی در یک سال گذشته به چابهار خبر داد.
۸:۵۶ ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: پایگاه اتاق های بازرگانی ایران با هدف تقویت فعالیت های بازرگانی در قشم ایجاد می شود.
۱۰:۷ ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طرح توسعه حرا کاری در جزیره قشم با کاشت پنج هزار نهال از سوی شرکت ساخت و بهره برداری اسکله حرا قشم در حال اجرا است.
۱۲:۷ ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
مدیر ژئوپارک قشم گفت: 14محوطه طبیعی جزیره در موزه ژئوپارک شهر قشم به صورت ماکت هایی بسیار زیبا شبیه سازی می شوند.
۱۵:۲۴ ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
با رای موافق نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سازمان مناطق آزاد مکلف به پرداخت تا یک درصد از عوارض ورود کالاها و خدمات به این مناطق را برای اشتغال محرومان و نیازمندان بومی این مناطق شد.
۱۵:۴۶ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
فرماندار شوش از شروع عملیات اجرایی احداث منطقه ویژه اقتصادی در شوش در ماه آینده خبر داد.
۹:۴۱ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت:حمایت ازآژانس های چابهارگردی از مهم ترین اقدامات ستاد نوروزی چابهاراست.
۹:۵ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش از افزوده شدن یک فروند شناور مسافری به ناوگان دریایی کیش و آغاز به کار این شناور از امروز خبر داد.
۱۰:۵۰ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
با موافقت نمایندگان مجلس تصویب شد:
ایجاد هرگونه منطقه آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی منوط به تصویب مجلس و تامین زیرساخت های مورد نیاز برای استقرار واحدهای تولیدی است.
۱۵:۴۳ ۱۳۹۵/۱۰/۰۵
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تصمیمی مبنی براینکه مساحت مناطق آزاد به هزارهکتار محدود شود، شامل مناطق آزاد تأسیس شده نیست؛ بلکه این موضوع به مناطق آزاد در شرف تأسیس ارتباط دارد
۱۴:۴۸ ۱۳۹۵/۱۰/۰۵
مدیر عامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش از انجام مذاکرات و اقدامات لازم جهت ورود کشتی کروز به ناوگان سفرهای دریایی کیش در راستای توسعه این بخش خبر داد.
۱۵:۳۷ ۱۳۹۵/۱۰/۰۱
با سرمایه گذاری خارجی احداث می شود؛
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از آغاز عملیات اجرایی احداث بزرگ ترین پروژه آکواریوم و باغ خزندگان کشور با سرمایه گذاری خارجی در راستای ایجاد و توسعه زیر ساخت های تفریحی و گردشگری منطقه آزاد انزلی در ماه آینده خبر داد.
۱۱:۴۹ ۱۳۹۵/۰۹/۲۹
مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با اشاره به توسعه گردشگری در این بندر از افزایش پروازهای تنها فرودگاه آن گفت و تاکید کرد:برای استقبال ازنوروز96ظرفیت هتل های چابهار دوبرابر می شود.
۱۰:۳ ۱۳۹۵/۰۹/۲۴
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ژئوپارک جزیره قشم به پل ارتباطی شرق و غرب در برنامه ژئوپارک های یونسکو تبدیل می شود.
۱۴:۵۸ ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
سفیر پاکستان در ایران خبر داد:
سفیر پاکستان در ایران در سفر به چابهار با اشاره به حجم نیم میلیارد دلاری تجارت دوکشور ازاجرای طرح های مشترک برق وانرژی برای افزایش مبادلات تهران-اسلام آباد به پنج میلیارد دلار خبرداد.
۱۰:۸ ۱۳۹۵/۰۸/۲۷
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش از مراحل پایانی ساخت اولین پارکینگ قایق های صیادی کشور در بندر صیادی میر مهنای کیش بازدید کرد.
۱۳:۱۷ ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
مدیرعامل منطقه آزاد چابهار در گفتگو با مانا تاکید کرد:
مدیرعامل منطقه آزاد چابهار الحاق یا تسریع قانون مناطق آزاد به بنادر چابهار را یک امر اجتناب ناپذیر دانست.
۱۱:۱ ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به صورت سرزده از منطقه آزاد اروند پایانه و دریایی خلیج فارس در جنوب خوزستان بازدید کرد.
۸:۳۳ ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
تا پنج سال آینده
بزرگترین پروژه تفریحی-تجاری درسیستان وبلوچستان تا پنج سال آینده در بندر چابهار افتتاح می شود که به گفته سرمایه گذار شهر رویال صدف، دراین طرح هفتصد نفردر سه شیفت مشغول فعالیت می شوند.
۱۲:۵۳ ۱۳۹۵/۰۸/۲۱