Alternate Text
پربازدیدترین ها
مناطق آزاد
طرح ایجاد هاب پتروشیمی به ظرفیت ۶ میلیون تن محصول در سال و هشت میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی و داخلی با مشارکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان به زودی در منطقه آزاد قشم آغاز می شود.
۱۶:۱۸ ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند خبر داد:
قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند از برنامه ریزی این منطقه برای عبور 500هزار زائر ایرانی و خارجی در اربعین حسینی از مرزهای زمینی و دریایی جنوب خوزستان خبر داد.
۱۴:۱۹ ۱۳۹۶/۰۸/۰۵
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد از ساخت پس کرانه ای با وسعت هشت هکتار طی مدت زمان 6ماه در منطقه آزاد انزلی خبر داد.
۱۵:۲ ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
با حذف ویزا طی دو ماه آینده، پیش بینی می شود ماهانه 300هزار گردشگر خارجی از منطقه آزاد اروند بازدید کنند.
۱۳:۲۲ ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
به مناسبت هفته ملی کودک؛
مدیر پروژه «قشم جزیره‌ای برای کودکان» گفت: همزمان با هفته ملی کودک (۱۵ تا ۲۱ مهر ماه) سواحل جزیره قشم با اعلام پویش همگانی "ساحلِ پویا" به فضایی برای بازی و یادگیری کودکان تبدیل می شود.
۱۱:۵۸ ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
مدیر عامل جدید منطقه آزاد کیش منصوب شد.
۱۰:۶ ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: جریانی بسیار فعال، سیال و کارساز در مناطق آزاد کشور در حال شکل گیری است.
۱۱:۴۵ ۱۳۹۶/۰۷/۱۲
مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در سفر به منطقه آزاد چابهار از طرح‌های تولیدی، عمرانی، خدماتی و گردشگری این منطقه بازدید می‌کند.
۱۷:۳۴ ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
در بیستمین جشنواره تابستانی صورت گرفت؛
در طول بیستمین جشنواره تابستانی کیش 34 هزار و 681 نفر از مسیر دریایی به جزیره کیش سفرکردند.
۱۳:۳۶ ۱۳۹۶/۰۷/۰۳
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، چهار فروند شناور کاتاماران با کاربری اورژانس دریایی ساخت متخصصان کشورمان با حضور مسئولان سازمان منطقه آزاد قشم از محل شرکت آرام شناور کیان قشم برای به آب اندازی در آب های خلیج فارس بارگیری شد.
۱۲:۱۱ ۱۳۹۶/۰۷/۰۱
با استقرار گیت های مکانیزه با قابلیت ثبت در سامانه جامع؛ نظارت گمرک در منطقه آزاد اروند به صورت کامل به اجرا درآمد.
۱۰:۴۴ ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
کردی خبر داد:
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از انعقاد بیش از 200قرارداد با سرمایه گذاران داخلی و خارجی در یک سال اخیر خبر داد.
۱۱:۴۲ ۱۳۹۶/۰۶/۲۴
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از رایزنی شرکت های هندی با پتروشیمی نگین مکران برای احداث کارخانه اوره با ظرفیت بیش از یک میلیون تن در چابهار خبرداد.
۱۱:۴۶ ۱۳۹۶/۰۶/۱۹
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار بابیان اینکه کنترل گیت های منطقه آزاد وظیفه دستگاه های نظارتی است، تاکید کرد: در معنای اقتصادی قاچاق در مناطق آزاد مفهومی ندارد.
۱۱:۰ ۱۳۹۶/۰۶/۱۸
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی :
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه 284 هزارنفر از مردم چابهار در بحران کم آبی بی سابقه به سر می‌برند از ارگان های دریایی خواست در همایش پیش روی خود در مهرماه سال جاری توجه ویژه به تنها بندر اقیانوسی ایران داشته باشند.
۱۰:۱ ۱۳۹۶/۰۶/۱۸
دفتر پلیس مهاجرت در منطقه آزاد اروند راه اندازی شد.
۱۲:۴۴ ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
مرتضی بانک جایگزین اکبر ترکان در شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شد.
۱۶:۵۷ ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: جشنواره تابستانی مونسون همزمان با اعیاد قربان تا غدیر از امروز چهارشنبه 8 شهریورماه اجرا شد.
۱۸:۱۶ ۱۳۹۶/۰۶/۰۸
تفاهم نامه همکاری منطقه آزاد قشم و سازمان حفاظت محیط زیست کشور، همزمان با هفته دولت به امضاء رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست کشور رسید.
۱۲:۲ ۱۳۹۶/۰۶/۰۵
نخستین جشنواره گردشگری موج سواری از دوم تا هشتم شهریورماه جاری در سواحل زیبای چابهار برگزار می شود.
۱۶:۶ ۱۳۹۶/۰۶/۰۱