Alternate Text
پربازدیدترین ها
مناطق آزاد
با دستور رئیس جمهوری انجام شد:
در راستای اجرای مصوبه دولت مبنی بر استقرار گمرک در مبادی ورودی و خروجی منطقه آزاد اروند، بر اساس صورت جلسه پیشنهادی هیئت مأمور رسیدگی، این مهم مورد موافقت دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.
۱۲:۳۸ ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
یک فروند کشتی کروز مجهز به امکانات رفاهی و تفریحی در نوروز 96 برای ارائه خدمات مطلوب به گردشگران جزیره کیش بکار گرفته می شود.
۱۲:۱۰ ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
کرایه حمل خودرو و مسافر از مسیر های دریایی به کیش و بالعکس از 25 اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی اعلام شد.
۱۵:۳۰ ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
مدیر امور بنادر سازمان منطقه آزاد قشم از صادرات محصولات شرکت سیمان قشم به ارزش سه میلیون و 529 هزار و 272 دلار به کشورهای خارجی خبر داد.
۱۶:۱۹ ۱۳۹۵/۱۲/۱۵
مدیرعامل منطقه آزاد چابهار رشد صادرات وثبت ومشارکت 63 شرکت های خارجی را مهم ترین برنامه منطقه آزاد چابهار در یک سال گذشته دانست.
۱۰:۴۵ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
معاون سرمایه گذاری و اقتصادی سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی اروند از سرمایه گذاری 35هزار و 585میلیارد ریالی در این منطقه در سال جاری خبر داد.
۱۰:۴۹ ۱۳۹۵/۱۲/۱۳
استاندار سیستان وبلوچستان درپاسخ به ادعای هند:
هند اخیرا اعلام کرده است ایران پیشنهاد خود را برای آزاد سازی 150میلیون دلار در طرح توسعه مجتمع بندری چابهار ارایه نکرده وسبب تاخیر درپروه چابهار شده است اما به گفته استاندار سیستان وبلوچستان حضور فیزیکی هند هنوز نمایان نشده است.
۱۴:۵۵ ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با اشاره به اجرایی کردن کریدور جنوب- شمال و ترانزیت کالا به کشورهای آسیای میانه وافغانستان از سفر اولین کشتی برای ایجاد حلقه منظم کشتیرانی بین صحار، چابهار و بندرتازه تاسیس دوقم در عمان خبرداد.
۱۲:۲۸ ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری - صنعتی اروند از تصویب کلیات طرح جامع یکپارچه منطقه آزاد اروند در کارگروه تخصصی شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی کشور خبرداد.
۹:۱۰ ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
پایانه مسافری اسکله کندآلو با دو میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار سازمان منطقه آزاد قشم به بهره برداری رسید.
۱۲:۳۴ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
در نشست کارگروه تخصصی ویژه طرح جامع ارتباطی خلیج فارس، موانع موجود در مسیر اجرای این طرح ملی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۱۱:۳ ۱۳۹۵/۱۱/۱۶
ایام دهه فجر صورت می گیرد:
معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از افتتاح نخستین تم پارک آبی روباز کشور در جزیره کیش همزمان با ایام بزرگداشت دهه فجر خبر داد.
۱۲:۳۷ ۱۳۹۵/۱۱/۰۵
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم از سفر متخصصین ژئوپارک یونسکو، مقامات و کارشناسان کشورهای منطقه به این جزیره در بهار سال 96 خبر داد.
۱۶:۱۷ ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
فردا برگزار می شود؛
نخستین همایش بین‌المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه پایدار در سواحل مکران، ۴ و ۵ بهمن ماه جاری در منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود.
۱۶:۵ ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
مدیر کل صادرات، امور گمرکی و ارزش افزوده سازمان منطقه آزاد قشم گفت: انتقال کالای کانتینری به جای روش های بار سنتی و فله ای از اقدامات جدید تجار و بازرگانان در این منطقه است.
۱۶:۵ ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار:
رئیس هیئت مدیره ومدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار از سفر بیش از 80هیئت اقتصادی در یک سال گذشته به چابهار خبر داد.
۸:۵۶ ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: پایگاه اتاق های بازرگانی ایران با هدف تقویت فعالیت های بازرگانی در قشم ایجاد می شود.
۱۰:۷ ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طرح توسعه حرا کاری در جزیره قشم با کاشت پنج هزار نهال از سوی شرکت ساخت و بهره برداری اسکله حرا قشم در حال اجرا است.
۱۲:۷ ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
مدیر ژئوپارک قشم گفت: 14محوطه طبیعی جزیره در موزه ژئوپارک شهر قشم به صورت ماکت هایی بسیار زیبا شبیه سازی می شوند.
۱۵:۲۴ ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
با رای موافق نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سازمان مناطق آزاد مکلف به پرداخت تا یک درصد از عوارض ورود کالاها و خدمات به این مناطق را برای اشتغال محرومان و نیازمندان بومی این مناطق شد.
۱۵:۴۶ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸