Alternate Text
آرشیو گردشگری
لطفا تاریخ مورد نظر را انتخاب نمایید:
از تاریخ: تا تاریخ:

مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری از آغاز به کار چهارمین کنفرانس بین المللی گردشگری دریایی آتن یونان با حضور نمایندگانی از کشورهای پیشرو در زمینه توریسم دریایی خبر داد.
۱۸:۳۷ ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
ساعتی پیش هفت طرح گردشگری با حضور استاندار گیلان در بندر آستارا افتتاح شد.
۱۲:۲۸ ۱۳۹۶/۰۳/۰۲
تابستان امسال صورت می گیرد:
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از استقرار کشتی " ایران جوان " در دهکده گردشگری دریایی بوشهر از تابستان امسال خبر داد.
۱۲:۲۵ ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
نیمه دوم سال؛
مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری از تلاش بخش خصوصی برای ورود کشتی های کروز اسپانیایی و ایتالیایی برای ورود به شمال خلیج فارس و پهلوگیری در نوار ساحلی جنوبی کشور و جزایر خبر داد.
۱۰:۱۱ ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
معاون مدیر کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی خبر داد:
در راستای توسعه فرهنگ گردشگری دریایی، تور گردشگری با کشتی کشتی "سانی" در مسیر کیش – قشم برای اولین گروه از کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی در روزعید سعید فطر برگزار خواهد شد.
۱۰:۶ ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری از شناسایی شش بندر کشور برای پهلوگیری کشتی کروز "سانی" و سایر کروز های خارجی خبر داد.
۹:۱۷ ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
با پیشنهاد ایران مطرح شد:
در دومین دوره کنفرانس اقتصاد آبی اتحادیه همکاری‌های منطقه‌ای حاشیه اقیانوس هند ( IORA ) که هجدهم تا بیستم ماه جاری در اندونزی برگزار شد، توسعه گردشگری دریایی منطقه با ایجاد لاین کروزهای مشترک به پیشنهاد ایران مطرح شد.
۸:۱۸ ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
کنفرانس بین المللی گردشگری دریایی خرداد برگزار می شود:
چهارمین کنفراس و نمایشگاه بین المللی گردشگری دریایی در تاریخ دوم و سوم خرداد ماه امسال در آتن یونان برگزار می شود.
۱۵:۲۰ ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از برگزاری نخستین کنسرت دریایی کشور در آبهای این استان خبر داد.
۱۴:۳۳ ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
تور گردشگری دریایی در استان بوشهر با فعالیت شناور مسافری فیروزه متعلق به کشتیرانی والفجر عصر امروز آغاز به کار می کند.
۱۴:۱۲ ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
اواخر اردیبهشت
اواخر اردیبهشت ماه، تردد کشتی کروز " سانی" متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش علاوه بر مسیر قشم- کیش در تمام جزایر و بنادر جنوبی کشور آغاز خواهد شد.
۹:۵۳ ۱۳۹۶/۰۲/۲۰
مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان مازندران از شناسایی نقاط طلایی در نوار ساحلی مازندران به منظور ایجاد مارینا توسط اداره کل بنادر و دریانوردی این استان خبر داد.
۱۴:۸ ۱۳۹۶/۰۲/۱۹
معاون فرهنگی،اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از رشد 100 درصدی سفرهای دریایی به جزیره قشم خبر داد.
۹:۴۲ ۱۳۹۶/۰۲/۱۷
مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری از برگزاری جلسات مشترک با مسئولان سازمان مناطق آزاد چابهار، کیش و قشم به منظور تبدیل شدن این مناطق به مقصد گردشگری در فصل تابستان خبر داد.
۱۴:۵۱ ۱۳۹۶/۰۲/۱۶
همزمان با نیمه شعبان
نخستین شناور گردشگری بوشهر متعلق به شرکت کشتیرانی والفجر، همزمان با نیمه شعبان در تاریخ بیست و دوم اردیبشهت ماه امسال فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
۱۲:۴۴ ۱۳۹۶/۰۲/۱۵
شرکت اپراتور کروز Royal Caribbean آمریکا در سه ماه نخست سال جاری میلادی درآمد خالص 214 میلیون و 700 هزار دلار را کسب کرد، رقمی که از پیش بینی شرکت برای مدت زمان مذکور پا را فراتر از گذاشت.
۸:۵۸ ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
کانال توسعه یافته پاناما نخستین کشتی کروز متعلق به ناوگان کشتیرانی کروز Disney لندن را پذیرش کرد.
۱۲:۵۱ ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از انجام مذاکرات با شرکت یونانی درباره ورود کشتی های کروز به سواحل ایران در سال جاری خبر داد.
۱۵:۱۱ ۱۳۹۶/۰۲/۰۵
ایجاد اقامتگاه های کاشانه – مهمان با اداره مستقیم بومیان جزیره هنگام به عنوان یکی از مهمترین زیرساختهای جذب گردشگر در حال توسعه است.
۱۰:۲۲ ۱۳۹۶/۰۲/۰۵
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوزستان گفت: با موافقت میراث فرهنگی، چهار روستای نمونه گردشگری در سواحل اروندرود و کارون انتخاب شدند.
۱۲:۱۳ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: دومین کشتی مسافری مسیر بوشهربه جزیره خارگ با مشارکت سرمایه‌گذار بخش خصوصی راه‌اندازی و امکانات رفاهی برای تردد مردم این جزیره فراهم می‌شود.
۱۱:۴۹ ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
طولانی ترین پیست سافاری ساحلی و دریایی کشور به طول 10 کیلومتر در جزیره قشم ساخته می شود.
۱۸:۱۰ ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
وزیر کشور به همراه استاندار خوزستان و رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی از تالاب بین المللی شادگان بازدید کردند.
۹:۵۳ ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار خبر داد:
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به افزایش فرودگاه های کنارک از آغاز عملیات احداث بزرگ ترین پارک آبی جنوب شرق کشور تا یک ماه آینده خبرداد.
۱۵:۵۰ ۱۳۹۶/۰۱/۲۵
میزان ورود گردشگران به جزیره کیش نوروز امسال در مقایسه با سال گذشته از رشد حداقل 22 درصدی برخوردار بوده است.
۱۲:۱۳ ۱۳۹۶/۰۱/۲۵
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: در تعطیلات نوروزی امسال 102 هزار و 268 میهمان نوروزی از بخش های مختلف مجتمع بندری خرمشهر بازدیدکردند.
۹:۲۲ ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران از رشد 11 درصدی ورود گردشگران نوروزی به استان مازندران در ایام نوروز خبر داد.
۱۲:۵۶ ۱۳۹۶/۰۱/۲۲
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: میزان ورود گردشگران نوروزی به جزیره قشم در مقایسه با سال گذشته از رشد 20 درصدی برخوردار بوده است.
۱۶:۷ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون بازدید و تردد بیش از ۷۴ هزار و ۱۵۱ میهمان نوروزی، گردشگر دریایی و کاروان راهیان نور در بندرخرمشهر و رودخانه های اروند و کارون به ثبت رسیده است.
۱۱:۵۴ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹
مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان گفت: بندر انزلی، در میان سایر شهرستان های استان گیلان بیشترین میزان گردشگران نوروزی را به خود جذب کرد.
۱۲:۱۲ ۱۳۹۶/۰۱/۱۸