Alternate Text
آرشیو گردشگری
لطفا تاریخ مورد نظر را انتخاب نمایید:
از تاریخ: تا تاریخ:

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوزستان گفت: با موافقت میراث فرهنگی، چهار روستای نمونه گردشگری در سواحل اروندرود و کارون انتخاب شدند.
۱۲:۱۳ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: دومین کشتی مسافری مسیر بوشهربه جزیره خارگ با مشارکت سرمایه‌گذار بخش خصوصی راه‌اندازی و امکانات رفاهی برای تردد مردم این جزیره فراهم می‌شود.
۱۱:۴۹ ۱۳۹۶/۰۱/۲۸
طولانی ترین پیست سافاری ساحلی و دریایی کشور به طول 10 کیلومتر در جزیره قشم ساخته می شود.
۱۸:۱۰ ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
وزیر کشور به همراه استاندار خوزستان و رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی از تالاب بین المللی شادگان بازدید کردند.
۹:۵۳ ۱۳۹۶/۰۱/۲۶
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار خبر داد:
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به افزایش فرودگاه های کنارک از آغاز عملیات احداث بزرگ ترین پارک آبی جنوب شرق کشور تا یک ماه آینده خبرداد.
۱۵:۵۰ ۱۳۹۶/۰۱/۲۵
میزان ورود گردشگران به جزیره کیش نوروز امسال در مقایسه با سال گذشته از رشد حداقل 22 درصدی برخوردار بوده است.
۱۲:۱۳ ۱۳۹۶/۰۱/۲۵
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: در تعطیلات نوروزی امسال 102 هزار و 268 میهمان نوروزی از بخش های مختلف مجتمع بندری خرمشهر بازدیدکردند.
۹:۲۲ ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران از رشد 11 درصدی ورود گردشگران نوروزی به استان مازندران در ایام نوروز خبر داد.
۱۲:۵۶ ۱۳۹۶/۰۱/۲۲
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: میزان ورود گردشگران نوروزی به جزیره قشم در مقایسه با سال گذشته از رشد 20 درصدی برخوردار بوده است.
۱۶:۷ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹
مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان گفت: بندر انزلی، در میان سایر شهرستان های استان گیلان بیشترین میزان گردشگران نوروزی را به خود جذب کرد.
۱۲:۱۲ ۱۳۹۶/۰۱/۱۸
معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان از ثبت رکورد سفر 14میلیون گردشگر به خوزستان در طول ایام تعطیلات نوروزی امسال خبر داد.
۱۱:۳۷ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶
در ایام نوروز
در ایام تعطیلات نوروز محوطه‌ها، اسکله‌ها، تجهیزات و تأسیسات بندری، مناطق عملیاتی تخلیه و بارگیری کالا در بندر بوشهر مورد بازدید گردشگران قرار گرفت.
۱۶:۵۰ ۱۳۹۶/۰۱/۱۲
مسئول اردویی، گردشگری و راهیان‌نور سپاه امام صادق(ع) بوشهر گفت: در اعزام کاروان نور دریایی خارگ از 22 اسفند تاکنون چهار هزار و 200 نفر از استان‌های مختلف به وسیله شناورهای استاندارد منطقه دوم نیروی دریایی سپاه به جزیره خارگ اعزام شدند.
۱۵:۳۳ ۱۳۹۶/۰۱/۰۹
معاون دریایی و بنادر اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:
معاون دریایی و بنادر اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در اجرای سفرهای دریایی در طرح نوروزی بیش از 260 هزار نفر در 19 هزار سفر دریایی در مسیر بنادر بوشهر، خارگ و گناوه شرکت کردند.
۱۴:۱۵ ۱۳۹۶/۰۱/۰۹
مدیر بهره برداری سد گتوند از تدوین برنامه ای خبر داد که به موجب آن بخش از آب شور سد گتوند که در آینده ممکن است، مشکلات زیست محیطی برای استان خوزستان ایجاد کند به خلیج فارس منتقل می شود.
۱۴:۳۰ ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
در چند روز اخیر هزاران گردشگر و کاروان های راهیان نور با پذیرایی گرم ساکنان جزیره مینو وارد این منطقه شدند.
۹:۳۳ ۱۳۹۶/۰۱/۰۵
بندر صیادی بحرکان هندیجان در سواحل نیلگون خلیج فارس در چند روز اخیر شاهد بازدید هزاران گردشگرنوروزی بوده است.
۱۶:۴۱ ۱۳۹۶/۰۱/۰۴
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: برخی مناطق ساحلی استان به علت وزش بادهای شدید در سه روز آینده شاهد گرد و خاک محلی و کاهش کیفیت هوا خواهند بود.
۱۶:۴ ۱۳۹۶/۰۱/۰۴
یک فروند کشتی کروز اقیانوس پیما مجهز به امکانات رفاهی و تفریحی و به منظور ارائه خدمات مطلوب به گردشگران و رونق گردشگری تفریحی دریایی نخستین بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی وارد آبهای جزیره کیش شد.
۱۵:۵۱ ۱۳۹۶/۰۱/۰۳
در سه روز اخیر پارک جزیره در داخل رودخانه کارون در اهواز به یکی از مهمترین مکان های دیدنی و تفریحی گردشگران نوروزی تبدیل شده است.
۱۵:۴۵ ۱۳۹۶/۰۱/۰۳
نوروز96 کشتی تفریحی چابهار آماده یک تور دوساعته مهیج در دریای عمان به همراه موسیقی زنده است.
۱۱:۴۲ ۱۳۹۶/۰۱/۰۳
بزرگترین توردریایی نوروزی درآبهای نیلگون بوشهر در خلیج فارس از سوی کشتیرانی والفجر آغاز به کار کرد.
۱۱:۳۳ ۱۳۹۶/۰۱/۰۲
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد اروند، گردشگری آبی در رودخانه کارون و تالاب ناصری را دو مقصد گردشگران در منطقه آزاد اروند در نوروز 96 عنوان کرد.
۱۰:۱ ۱۳۹۶/۰۱/۰۲
با شروع تعطیلات نوروزی، فعالیت گردشگری کشتی تفریحی سوزیانا در سواحل کارون پس از وقفه چند ماهه از سرگرفته شد.
۲۱:۳۲ ۱۳۹۶/۰۱/۰۱
هواشناسی استان بوشهر هشدار داد:
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر نسبت به وزش باد شدید جنوب شرقی و تندبادهای لحظه‌ای بر روی خلیج فارس و افزایش ارتفاع موج دریا در روز یکشنبه در استان بوشهر هشدار داد.
۲۱:۲۶ ۱۳۹۵/۱۲/۲۹
در ایام نوروز:
در آستانه شروع تعطیلات نوروزی، گشت دریایی در آبراه اروندرود برای کاروان های راهیان نور راه اندازی شد.
۱۳:۸ ۱۳۹۵/۱۲/۲۹
شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه یک رسانه پیرامون پروژه در حال ساخت پارک آکواریوم در ساحل غربی این شهر ، از شکایت اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از شهرداری این استان خبر داده است، گفت: مدیرکل این دستگاه طی تماس تلفنی که با وی داشتیم، از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد.
۱۲:۱۰ ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
کشتیرانی والفجر در ایام نوروز در مسیر خرمشهر به آبادان و تورهای آبادان و در مسیر بندر لنگه به کیش برای جا به جایی بیش از 40 هزار گردشگر و مسافر برنامه ریزی کرده است.
۹:۳۳ ۱۳۹۵/۱۲/۲۷
مدیر کل راه آهن جنوب از راه اندازی نخستین قطار گردشگری در استان خوزستان در آستانه تعطیلات نوروز 96خبر داد.
۹:۴۷ ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
یک فروند کشتی کروز مجهز به امکانات رفاهی و تفریحی در نوروز 96 برای ارائه خدمات مطلوب به گردشگران جزیره کیش بکار گرفته می شود.
۱۲:۱۰ ۱۳۹۵/۱۲/۲۳