Alternate Text
آرشیو گردشگری
لطفا تاریخ مورد نظر را انتخاب نمایید:
از تاریخ: تا تاریخ:

مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان مازندران آغاز عملیات ساخت اسکله های تفریحی و ماریناها، حوضچه های آرامش توسط اداره بنادر و با همکاری تجار در نقاط مختلف ساحلی استان مازندران را نوید بخش به وجود آمدن صنعت بزرگ گردشگری دریایی در کشور دانست.
۱۵:۳۶ ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ازخدمات رسانی طرح های ساماندهی سواحل استان به گردشگران خبر داد.
۱۳:۱۸ ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
بر اساس مطالعات صورت گرفته از سوی کارشناسان مربوطه به نظر می رسد در حال حاضر جزایر کیش و قشم و نیز بندر حقانی در بندر عباس در مقایسه با سایر بنادر خلیج فارس از آمادگی بیشتری برای پهلوگیری کشتی های کروز برخوردار باشند.
۱۳:۱ ۱۳۹۶/۰۴/۲۳
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: طرح سامان‌دهی جت‌اسکی، قایق موتوری، شاتل و پاراسل باعنوان ایستگاه تفریحات دریایی نامگذاری شد.
۱۲:۵۱ ۱۳۹۶/۰۴/۲۰
استاندار گیلان تاکید کرد:
استاندار گیلان گفت: آستراخان روسیه و کشورهای حاشیه خزر فرصتی مغتنم برای صادرات و واردات کالای گیلان هستند.
۲۱:۳۸ ۱۳۹۶/۰۴/۱۴
مسابقه ساخت مجسمه‌های شنی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در ساحل شنی بندر دیّر برگزار شد.
۱۸:۱۶ ۱۳۹۶/۰۴/۱۴
رئیس اداره محیط زیست دریایی مازندران گفت: نخستین پرچم سلامت روز پنج‌شنبه هفته جاری در شناگاه بابلسر نصب می‌شود.
۱۶:۳۶ ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران خبر داد:
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: پرچم‌های کیفیت شناگاه‌های مازندران به‌صورت رسمی هفته آینده رونمایی می شود.
۱۵:۱۵ ۱۳۹۶/۰۴/۱۰
معاون سرمایه گذاری خبر داد:
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری سیستان وبلوچستان از آغاز عملیات احداث شهرک گردشگری در سواحل تیس چابهار تا سه ماه آینده خبر داد.
۱۱:۵۰ ۱۳۹۶/۰۴/۱۰
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: پیش بینی می شود تابستان امسال شاهد ورود گردشگران بیشتری در مقایسه با تابستان سال گذشته باشیم.
۱۱:۵۰ ۱۳۹۶/۰۴/۰۷
فرماندار تالش از راه‌اندازی هفت طرح سالم‌سازی دریا در نوار ساحلی این شهرستان خبر داد.
۲۲:۱ ۱۳۹۶/۰۴/۰۳
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی دریایی مازندران گفت: براساس گزارش‌های بویه‌های هواشناسی مستقر در دریای خزر و رادار هواشناسی بندر امیرآباد، در پهنه جنوبی دریای خزر شاهد موج کوتاه هستیم.
۲۱:۵۹ ۱۳۹۶/۰۴/۰۳
از ابتدای خرداد تاکنون
طرح سالم‌سازی دریا در مازندران و سوت آزاد بودن شنا در دریای خزر از ابتدای خردادماه در استان به صدا درآمد اما در این مدت 9 نفر در دریا غرق شدند.
۱۲:۴۴ ۱۳۹۶/۰۴/۰۳
نماینده آستانه اشرفیه و بندر کیاشهردر مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگ‌ترین مارینای کشور در منطقه آزاد انزلی در حال ساخت است.
۱۷:۵ ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
در راستای ساماندهی توریسم دریایی در نوار ساحلی گلستان و نیز در ادامه پروژه تکمیل کمپینگ ساحلی بندر گز، اسکله چوبی در این بندر احداث خواهد شد.
۱۳:۴ ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از تکمیل پروژه احداث اسکله تفریحی بندر ترکمن با محوطه سازی آن در سال جاری خبر داد.
۱۲:۳۴ ۱۳۹۶/۰۳/۲۸
مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان مازندران گفت: پیش بینی می شود با اتمام فصل امتحانات و گرم شدن هوا، همچون سالهای گذشته شاهد آغاز رونق گردشگری دریایی در استان مازندران باشیم.
۱۰:۵۴ ۱۳۹۶/۰۳/۲۶
عضو هیئت امنای ستاد جشن ها و مناسبت های ویژه جزیره کیش گفت: از ابتدا تا پایان ماه مبارک رمضان نخستین جشنواره رمضان در جزیره کیش با هدف کاهش نرخ خدمات توریسم دریایی جزیره آغاز شده است.
۱۲:۱۴ ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
با تامین اعتبارات لازم از منابع ملی، طرح سالم سازی دریا در ساحل گمیشان استان گلستان امسال با ایجاد دوش پرتابل ساحلی و تفکیک فضای شنا بانوان و آقایان اجرایی خواهد شد.
۱۰:۱۰ ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
در راستای توسعه زیرساختهای گردشگری دریایی جزیره کیش، 38 هتل ساحلی در این جزیره با سرمایه گذاری بخش خصوصی در دست ساخت است.
۱۰:۲۲ ۱۳۹۶/۰۳/۲۰
معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از رونق گردشگری جزیره کیش در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: ورود گردشگران به جزیره کیش امسال در مقایسه با ماه رمضان سال گذشته از افزایش چشمگیری برخوردار بوده است.
۱۱:۲۸ ۱۳۹۶/۰۳/۱۶
آذربایجان پیشنهاد داد:
پیشنهاد آذربایجان برای راه اندازی خط تفریحی دریایی بین بنادر این کشور و ایران بررسی شد.
۹:۵۷ ۱۳۹۶/۰۳/۱۶
تم پارک آبی اوشن کیش در کمتر از پنج ماه فعالیت موفق به جذب بیش از 30 هزار بازدیدکننده و گردشگر شده است که به این ترتیب به یکی از اهداف اولیهی خود، یعنی تبدیل‌شدن به یکی از مقصدهای اصلی گردشکری جزیره کیش رسیده است.
۹:۲۰ ۱۳۹۶/۰۳/۱۵
مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان مازندران از آغاز فعالیت طرح های سالم سازی دریا در شهرستان های ساحلی این استان خبر داد.
۱۱:۴۳ ۱۳۹۶/۰۳/۰۹
ششمین نشست کنوانسیون حفاظت از میراث فرهنگی زیرآب یونسکو فردا با حضور نمایندگان 57 کشور عضو در پاریس آغاز به کار می کند.
۱۶:۴۴ ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
معاون مدیر کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بر اساس تلاش های در حال انجام، زمستان امسال شاهد ورود کروزهای خارجی به سواحل و جزایر ایران در خلیج فارس و دریای عمان خواهیم بود.
۱۱:۱۳ ۱۳۹۶/۰۳/۰۶
مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری از آغاز به کار چهارمین کنفرانس بین المللی گردشگری دریایی آتن یونان با حضور نمایندگانی از کشورهای پیشرو در زمینه توریسم دریایی خبر داد.
۱۸:۳۷ ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
ساعتی پیش هفت طرح گردشگری با حضور استاندار گیلان در بندر آستارا افتتاح شد.
۱۲:۲۸ ۱۳۹۶/۰۳/۰۲
تابستان امسال صورت می گیرد:
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از استقرار کشتی " ایران جوان " در دهکده گردشگری دریایی بوشهر از تابستان امسال خبر داد.
۱۲:۲۵ ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
نیمه دوم سال؛
مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری از تلاش بخش خصوصی برای ورود کشتی های کروز اسپانیایی و ایتالیایی برای ورود به شمال خلیج فارس و پهلوگیری در نوار ساحلی جنوبی کشور و جزایر خبر داد.
۱۰:۱۱ ۱۳۹۶/۰۲/۲۶