Alternate Text
آرشیو گردشگری
لطفا تاریخ مورد نظر را انتخاب نمایید:
از تاریخ: تا تاریخ:

شهردار خرمشهر از شروع عملیات احداث جاده ساحلی در کنار رودخانه کارون در این شهر بندری خبر داد.
۱۲:۵۲ ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
نوروز 96 انجام می شود:
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از اجرای برنامه های متنوع ورزشی بخصوص ورزش های آبی در بندر چابهار در ایام نوروز 96 خبر داد.
۱۰:۱۹ ۱۳۹۵/۱۲/۰۳
با ادامه افزایش نرخ سوخت:
مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی حمل و نقل دریایی بار و مسافر کشور گفت: با ادامه روند افزایش قیمت سوخت بخش عمده ای از شناورداران بیکار می شوند بنابراین تا مشکل حادی بوجود نیامده مسئولین باید یک تصمیم منطقی و فوری اتخاذ کنند.
۹:۵۵ ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مشکلات حوزه گردشگری جزیره قشم تا قبل از آغاز تعطیلات نوروزی در نشست‌های تخصصی بررسی و رفع می‌شود.
۱۵:۴۵ ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
ستاد نوروزی 96 با هدف پذیرایی از گردشگران و مسافران و رونق توریسم در بندر ماهشهر آغاز به کار کرد.
۱۰:۵۰ ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
شهردار بندر ماهشهر از راه اندازی تور گردشگری دریایی در این بندر با هدف جذب توریست، ایجاد اشتغال و استفاده از ظرفیت های دریایی منطقه خبر داد.
۱۱:۳۴ ۱۳۹۵/۱۱/۲۲
مدیر عامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران صبح امروز از دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته بازدید کرد.
۱۳:۵۸ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاههای منطقه آزاد کیش از افزایش مقصد گردشگری جدید در مسیر جزیره هندورابی به کیش و بالعکس برای مسافران کیش در نوروز 96 خبر داد.
۱۰:۲۶ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
طی هفته جاری،
فاز نخست دهکده گردشگری دریایی بوشهر شامل 26 هکتار با سرمایه گذاری 15 میلیارد تومانی بخش خصوصی هفته جاری به بهره برداری خواهد رسید.
۱۳:۴۱ ۱۳۹۵/۱۱/۱۷
وزارت حمل و نقل روسیه از خرید یک فروند کشتی کروز به منظور تردد به شبه جزیره کریمه خبر داد.
۱۰:۱۶ ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از۲۶ هزار گردشگر داخلی و خارجی به تالاب بین المللی شادگان سفر کرده اند.
۱۱:۵۵ ۱۳۹۵/۱۱/۱۱
شناگاه ها در سواحل شمالی و جنوبی افزایش می یابد؛
بنا به دستور مستقیم مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر اهمیت توسعه سواحل مکران، هم اکنون تیمی تخصصی در حال مکان یابی نقاط مستعد برای ایجاد امکانات گردشگری در طول نوار ساحلی مکران است.
۱۱:۳۲ ۱۳۹۵/۱۱/۱۰
مدیر اداره بندر و دریانوردی کیش اعلام کرد: طی ده ماه اخیر، بیش از ۳۶۰ هزار نفر در جزیره مرجانی خلیج فارس گشت دریایی با شناورهای تفریحی را تجربه کردند که ۶۰ درصد افزایش داشته است.
۱۱:۲۶ ۱۳۹۵/۱۱/۰۹
رئیس جامعه هتلداران کشور:
وجود ظرفیت های مهم و متفاوت گردشگری در قشم می تواند این جزیره را به یک مقصد ارزشمند در حوزه صنعت گردشگری به سرمایه گذاران داخلی و خارجی معرفی کند.
۱۲:۲۵ ۱۳۹۵/۱۱/۰۲
مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از شروع پروژه جانمایی دهکده های توریسم دریایی در طول سواحل مکران خبر داد.
۱۱:۳۸ ۱۳۹۵/۱۱/۰۲
مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از ورود کشتی های کروز به کشور در زمستان سال آینده خبر داد.
۱۱:۳۰ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
مقامات کنیایی از احداث ترمینال کشتی های کروز به ارزش 3.4 میلیون دلار خبر دادند.
۱۶:۴ ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری ایران ازکشتی زمرد بازدید کرد.
۱۰:۵۹ ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
دولت روسیه پیشنهادی را مبنی بر همکاری مشترک دو کشور ایران و روسیه را در زمینه توسعه گردشگری دریای خزر مطرح کرده است.
۱۲:۰ ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
بزودی انجام می شود:
به منظور توسعه طبیعت گردی با محوریت پرنده نگری در استان خوزستان به زودی تورهای پرنده نگری در تالاب های خوزستان، خورموسی و سواحل اروند رود برگزار می شود.
۱۱:۲۹ ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
رونق گردشگری ساحلی و دریایی در استان های جنوبی کشور نیازمند، ساماندهی تعطیلات در استان های همجوار آنها است.
۱۱:۳۰ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
یکی از مهمترین اولویت های استان خوزستان در راستای توسعه اقتصادی، توسعه گردشگری آبی در سواحل خلیج فارس، تالاب ها، دریاچه های پشت سد و رودخانه های این استان است.
۱۱:۲۸ ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از طرح توسعه گردشگری دریایی در بیش از 30 جزیره خلیج فارس خبر داد.
۱۱:۱۹ ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
به زودی سرمایه گذاران بخش خصوصی برای ایجاد امکانات و تاسیسات گردشگری در جزایر هنگام و هرمز مشخص خواهند شد.
۱۴:۱۸ ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از تهیه و توین دستورالعمل های مربوطه به مراکز و تاسیسات گردشگری دریایی و ساحلی در قانون توسعه صنعت گردشگری کشور خبر داد.
۱۰:۴۵ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
با ایجاد تسهیلات در مسیر بندرعباس- عمان؛
به منظور افزایش سفرهای دریایی از طریق خط کشتیرانی فعال در مسیر بندرعباس- بندر خصب از سوی سرمایه گذار این خط دریایی، تسهیلاتی برای مسافران در زمینه خرید بلیت در نظر گرفته شد.
۱۲:۴۸ ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
بهمن ماه امسال صورت می گیرد؛
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از راه اندازی دو فروند کشتی تفریحی در آبهای بوشهر در بهمن ماه امسال خبر داد.
۱۲:۱۹ ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از برگزاری جلسه ستاد ساماندهی سواحل در وزارت کشور خبر داد.
۱۴:۳۶ ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
اشیا به دست آمده در لایه نگاری محوطه تاریخی تم مارون واقع در حوزه خلیج فارس نشانگر انجام فعالیت های صنعتی نظیر فلزگری، شیشه گری و سفالگری دربین جوامع این دوره است.
۱۳:۳۱ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
از دی ماه جاری
مدیر کل برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از همکاری با سازمان بنادر و دریانوردی به منظور ورود کشتی های کروز به سواحل ایران از دی ماه امسال خبر داد.
۱۰:۳۵ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲