Alternate Text
آرشیو گردشگری
لطفا تاریخ مورد نظر را انتخاب نمایید:
از تاریخ: تا تاریخ:

تا قبل از پایان سال جاری شاهد راه اندازی تور گردشگری دریایی و هوایی به جزیره ابوموسی از طریق هماهنگی با دفاتر خدمات مسافرتی انجام خواهد شد.
۹:۳۰ ۱۳۹۶/۱۲/۰۴
با توجه به اینکه مقصد اکثر گردشگرانی که وارد استان سیستان و بلوچستان می‌شوند، سواحل دریای عمان در شهرستان چابهار است، بنابراین امسال تمهیدات ویژه ای برای تسهیل سفر به این شهرستان ساحلی در نظر گرفته شده است.
۱۴:۳۲ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
رئیس اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از افتتاح بزرگترین مرکز غواصی ایران در جزیره قشم خبر داد.
۱۲:۳۳ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹
سه هتل ساحلی در شهرستانهای رامسر و نوشهر با سرمایه گذاری بخش خصوصی در راستای توسعه زیرساختهای توریسم دریایی مازندران به بهره برداری رسید.
۱۴:۲۵ ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
همزمان با ایام دهه فجر صورت گرفت:
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان از افتتاح 18 طرح گردشگری در استان گیلان، همزمان با ایام بزرگداشت دهه فجر خبر داد.
۱۶:۰ ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
با استفاده از سرمایه گذار خارجی ؛
همزمان با ایام دهه فجر، پروژه مجموعه توریسم دریایی" آرمان طبیعت" در شهرستان ساحلی بندرگز با سرمایه گذاری دو هزار میلیارد ریالی، کلنگ زنی شد.
۱۲:۳۸ ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
رئیس جامعه هتلداران کیش عنوان کرد:
رئیس جامعه هتلداران جزیره کیش از تخفیف 30 درصدی هتلهای کیش و سایر خدمات گردشگری این جزیره به مناسبت ایام دهه فجر در بهمن ماه امسال خبر داد.
۱۲:۳۰ ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران از ورود موج عظیم گردشگران به شهرستان های ساحلی مازندران از عصر روز گذشته خبر داد.
۱۳:۰ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰
همرمان با ایام دهه فجر صورت گرفت:
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان از افتتاح دو هتل سه ستاره در چابهار و واحدهای بوم گردی در نوار ساحلی دریای عمان خبر داد.
۸:۰ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰
فعال بخش خصوصی در توریسم جزیره هرمز از رونق مدرسه غواصی در این جزیره به عنوان یکی از جاذبه های اصلی این جزیره خبر داد.
۱۱:۲۱ ۱۳۹۶/۱۱/۰۶
مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از انجام رایزنی ها و تلاش ها برای تسهیل در تردد گردشگران به جزیره خارگ بدون هر گونه مانعی خبر داد.
۱۱:۳۵ ۱۳۹۶/۱۱/۰۳
مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان از اختصاص 30 هکتار از اراضی جزیره هنگام برای تبدیل شدن به منطقه نمونه گردشگری از سوی سرمایه گذار بخش خصوصی خبر داد.
۱۱:۴۱ ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان گفت: به زودی عملیات ساخت مجتمع گردشگری در جزیره ابوموسی با سرمایه گذاری بخش خصوصی آغاز خواهد شد.
۱۵:۲۶ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
مدیر کل اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از عدم وجود اسکله تفریحی در نوار ساحلی استان بوشهر و جزایر آن، به عنوان مهمترین معضل زیرساختی در بخش توریسم دریایی این استان در کنار نبود شناورهای تفریحی مناسب خبر داد.
۱۰:۲۱ ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
زمانی که دستگاه های مرتبط با امور دریایی به درک مشترکی از توریسم دریایی برسند، فضای مناسب برای ایجاد این بخش از صنعت توریسم و رونق آن در کشور فراهم خواهد شد.
۱۲:۰ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
فعال بخش خصوصی در گردشگری دریایی خلیج فارس گفت: هم اکنون جزیره هنگام، جایگاه ویژه ای را در توسعه هر چه بیشتر توریسم خلیج فارس به خود اختصاص داده است.
۱۴:۲ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
معاون کنسولی ، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزیر امور خارجه در جریان بازدید از بزرگ ترین بندر آزاد تجاری ایران از مساعدت و همکاری این وزارتخانه در زمینه توسعه گردشگری دریایی در رودخانه های اروند و کارون خبر داد.
۹:۵۷ ۱۳۹۶/۱۰/۱۰
طی سالهای اخیر تعداد تورهای طبیعت گردی ورودی به جزیره هرمز بسیار افزایش یافته که این امر رونق گردشگری دریایی خلیج فارس را به همراه داشته است.
۹:۹ ۱۳۹۶/۱۰/۰۸
بهمن ماه امسال؛
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر از راه اندازی مرکز آموزش گردشگری دریایی در بندر خرمشهر در بهمن ماه امسال خبر داد.
۱۱:۸ ۱۳۹۶/۱۰/۰۱
معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از جذب طرح های سرمایه گذاران خارجی در بخش توریسم دریایی کشور خبر داد.
۱۱:۳۸ ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از آغاز عملیات اجرایی تهیه پرونده ثبت جهانی شهر تاریخی کنگ به عنوان بخشی از میراث فرهنگی خلیج فارس خبر داد.
۱۶:۳۴ ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از برگزاری کارگاه های آموزشی باستان شناسی زیرآب از سوی یونسکو در ایران خبر داد.
۹:۲۳ ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از انجام رایزنی های مختلف در کنفرانس جهانی گردشگری عمان در راستای جذب کشتی های کروز به سواحل جنوبی کشور به منظور توسعه توریسم دریایی خبر داد.
۱۵:۳ ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
معاون رئیس جمهور؛
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از انجام اقدامات بسیار موثر توسط این سازمان در راستای توسعه توریسم دریایی خبر داد و گفت: با به نتیجه رسیدن این اقدام و قطعی شدن آن، خبرهای بسیار خوبی از توریسم دریایی کشور حداکثر ظرف یک ماه آینده خواهیم داشت.
۱۱:۷ ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: موتور محرکه توسعه اقتصادی آبادان و خرمشهر، رونق گردشگری دریایی در اروندرود و کارون است.
۱۰:۶ ۱۳۹۶/۰۹/۲۲
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، روستای ساحلی گوران را موزه طبیعی دریانوردی جزیره قشم نام گذاری کرد.
۱۵:۱۷ ۱۳۹۶/۰۹/۱۷
در هشت ماهه نخست امسال، مقدار191 هزار تن کالا به ارزش 103 میلیون دلار از گمرک آستارا به خارج کشور صادر شده است.
۱۰:۵۴ ۱۳۹۶/۰۹/۱۳
مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از ساخت سه پست اسکله تخصصی تفریحی در جزیره قشم با سرمایه گذاری بخش خصوصی و رویکرد توسعه توریسم دریایی جزیره در آینده نزدیک خبر داد.
۱۳:۴۴ ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
به زودی برگزار خواهد شد؛
مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری جشنواره بین المللی ورزش های دریایی- هوایی در جزیره قشم خبر داد.
۱۱:۵۹ ۱۳۹۶/۰۹/۰۸
نمایشگاه «از خلیج فارس تا اقیانوس هند »شامل تصاویری از معبد هندوها در بندر عباس ، کاروانسرای هندوها در کرمان و ... در مرکز جهانی هند گشایش یافت .
۱۲:۵ ۱۳۹۶/۰۹/۰۷