Alternate Text
آرشیو منابع انسانی
لطفا تاریخ مورد نظر را انتخاب نمایید:
از تاریخ: تا تاریخ:

اولین دوره تخصصی موتورهای نسل جدید دریایی شرکت wartsila-WIN C&D در موسسه آموزشی کشتیرانی برگزار شد.
۱۰:۱۷ ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
در لندن همه گوش‌ به زنگ افزایش سرمایه‌گذاری در بخش آموزش دریانوردان هستند. سؤال اکثر انگلیسی‌ها این روزها این است که آیا دولت از فرصت پیش آمده جهت اعلام سرمایه‌گذاری جدید در حوزه آموزش دریانوردان استفاده می کند؟
۱۱:۴۷ ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
دکتر سعیدی در جشنواره دریایی:
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: اقتصاد ما در آینده بر اساس دریا و دریامحوری خواهد بود و قطعا جوانان می توانند یک ساختار تازه در این زمینه ایجاد کنند.
۲۳:۱۵ ۱۳۹۶/۰۶/۲۳
موسسه آموزشی کشتیرانی برگزار می کند؛
موسسه آموزشی کشتیرانی از برگزاری دوره آزاد دیپلم به افسر مهندس سوم کشتی (سفرهای نامحدود) در شعبه تهران خبرداد.
۹:۱۸ ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
سمینار آموزشی مشترک موسسه رده بندی ایرانیان و منطقه آزاد انزلی با محوریت معرفی فرصت های سرمایه گذاری در صنایع دریایی، راهکارهای بهبود و توسعه کسب وکار، معرفی سیستم های مدیریت کیفیت و ارتقاء بهره وری برگزار شد.
۱۱:۱۱ ۱۳۹۶/۰۵/۳۱
از سوی مؤسسه رده بندی آسیا:
دوره آموزشی کنوانسیون بین المللی خط شاهین بار و کنوانسیون بین المللی ظرفیت حجمی برگزار شد.
۱۷:۵۹ ۱۳۹۶/۰۵/۲۵
با هدف اشاعه فرهنگ دریایی؛
محتوای دریایی از سال 93 تاکنون به حدود 40 کتاب درسی در مقاطع مختلف افزوده شده است و برآورد می شود طی این مدت حدود 6 میلیون دانش آموز بیش از گذشته با مفاهیم دریایی آشنا شده باشند.
۱۰:۴۴ ۱۳۹۶/۰۵/۲۳
در خوزستان منعقد شد:
تفاهم نامه همکاری های علمی و تحقیقاتی میان اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز خلیج فارس شهر بندرامام خمینی(ره) با هدف گسترش زمینه همکاری های علمی، پژوهشی و آموزشی منعقد شد.
۱۱:۲۰ ۱۳۹۶/۰۴/۲۷
دوره آموزشی دو روزه ای با هدف آشنایی و آمادگی هرچه بیشتر پرسنل مؤسسه رده بندی آسیا و ارائه خدمات مناسب به مالکان کشتی برگزار شد.
۱۸:۱۰ ۱۳۹۶/۰۴/۱۳
مدیر عامل شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا گفت: در مجتمع مدارس شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران مجموعا 1153 نفر دانش آموز در مقاطع مختلف از پیش دبستانی تا پایان مقطع متوسطه مشغول به تحصیل هستند.
۱۱:۱۷ ۱۳۹۶/۰۴/۰۷
تقدیر مدیرعامل کشتیرانی از دریانوردان:
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در پیامی روز جهانی دریانورد را به دریانوردان دریا دل کشور تبریک گفت.
۱۰:۵۶ ۱۳۹۶/۰۴/۰۴
رئیس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی از برگزاری کارگاه علمی- آموزشی «تحولات حقوق بین ­المللی در اقیانوس جنوبی و جنوبگان» در این پژوهشگاه خبر داد.
۱۲:۵۲ ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
40 نفر از دریانوردان نمونه کشور به مناسبت روز جهانی دریانورد و طی مراسمی در 14 تیرماه سال جاری تقدیر می شوند.
۱۰:۰ ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
سمینار تخصصی موتورهای جدید Wartsila توسط اساتید شرکت WIN D&G از سوئیس در محل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
۱۳:۰ ۱۳۹۶/۰۳/۱۶
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: مباحث دریایی در کتاب های درسی سطوح مختلف تحصیلی گنجانده شد.
۱۴:۴۹ ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
معاون خانه کتاب ایران از انتشار ۱۰۲ عنوان کتاب با موضوع خلیج فارس طی دو سال اخیر و همچنین تدوین و انتشار دانشنامه خلیج فارس در کشور خبر داد.
۱۳:۲۷ ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
اجرای کنوانسیون ILO-185 و صدور کارت های الکترونیک سند شناسایی دریانوردان SID ، احراز هویت دریانوردان در سطح بین المللی و صدور روادید برای آنها را تسهیل و تسریع می کند.
۱۰:۵۵ ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
در هشتمین سال پیاپی؛
جانشین فرمانده منطقه یکم دریایی سپاه گفت: امسال 15 هزار نفر در اردوهای راهیان نور دریایی در استان هرمزگان حضور می‌یابند.
۱۳:۹ ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
در بندر عباس:
کارگاه آموزشی تشریح الزامات شناورهای مسافربری برای به روز رسانی و ارتقاء دانش بازرسان در بندر شهیدرجایی برگزار شد.
۱۲:۰ ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
مدیر بخش اکولوژی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور از تشکیل ستاد بحران در استانداری های استان هرمزگان، بوشهر و خوزستان به منظور مقابله با شکوفایی جلبکی با محوریت موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور خبر داد.
۱۲:۴۰ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
رئیس دپارتمان بیولوژی و ارزیابی گشت ذخایر موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور از اجرای گشت دریایی تعیین توده زنده کفزیان آبهای استان هرمزگان خبر داد.
۱۱:۲۸ ۱۳۹۵/۱۲/۱۳
سمینار آموزشی آشنایی با ساخت و بازرسی شناورهای آلومینیومی در بندر خرمشهر برگزار شد.
۱۱:۲۳ ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
در دانشگاه دریانوردی چابهار:
برنامه درسی رشته برق ومخابرات دریایی مورد تایید سازمان بنادر نیست واین درحالی است که معاون آموزشی وزیر علوم تغییر کلی دربرنامه درسی را درگرو تایید شورای عالی برنامه ریزی درسی می داند و تاکید می کند لزومی ندارد مرجع ودستگاه دیگری براین برنامه صحه بگذارند.
۱۰:۲۹ ۱۳۹۵/۱۱/۳۰
صبح امروز و در مراسمی که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و البته بدون حضور اهالی رسانه در مجتمع کشتی‌سازی و صنایع دفاعی شهید درویشی برگزار شد، بعد از قول‌های فراوان و اعلام زمان‌های مختلف، کشتی تحقیقاتی«کاوشگر خلیج فارس»، به آب انداخته شد.
۱۴:۶ ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
ازسوی موسسه رده بندی آسیا:
دوره آموزشی آشنایی با ساخت و بازرسی شناورهای آلومینیومی در بندر بوشهر برگزار شد.
۱۶:۷ ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
در بندر امام خمینی (ره ) انجام می شود:
اولین دوره آموزشی رایگان آشنایی مقدماتی با انواع روغن و گریس دریایی در بندر امام خمینی (ره) برگزار می شود.
۱۱:۱۲ ۱۳۹۵/۱۱/۱۰
رئیس دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار با بیان اینکه این دانشگاه می تواند تبدیل به قطب آموزش دریانوردی درسطح بین الملل باشد از تربیت 1000 متخصص برای ناوگان کشتیرانی تجاری کشور از سوی این دانشگاه خبرداد.
۱۰:۵۸ ۱۳۹۵/۱۱/۰۹
مدیر کل امور دریانوردان وسازمانهای تخصصی بین المللی از صدور کارت های الکترونیک سند شناسایی دریانوردان(SID) از ابتدای سال آینده خبر داد.
۱۰:۵۴ ۱۳۹۵/۱۱/۰۴
رییس پارک علم و فناوری استان هرمزگان گفت : توجه به ظرفیت شرکت های دانش بنیان باعث می شود تا زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی فراهم شود.
۱۴:۳۵ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
به منظور اعمال مدیریت بهینه بر ذخایر و بهره برداری پایدار از ذخایر میگو در هر سال به تفکیک هر استان، گشت های تعیین زمان آزاد سازی فصل صید میگو صورت می گیرد.
۱۰:۱۷ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸