Alternate Text
آرشیو منابع انسانی
لطفا تاریخ مورد نظر را انتخاب نمایید:
از تاریخ: تا تاریخ:

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: مباحث دریایی در کتاب های درسی سطوح مختلف تحصیلی گنجانده شد.
۱۴:۴۹ ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
معاون خانه کتاب ایران از انتشار ۱۰۲ عنوان کتاب با موضوع خلیج فارس طی دو سال اخیر و همچنین تدوین و انتشار دانشنامه خلیج فارس در کشور خبر داد.
۱۳:۲۷ ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
اجرای کنوانسیون ILO-185 و صدور کارت های الکترونیک سند شناسایی دریانوردان SID ، احراز هویت دریانوردان در سطح بین المللی و صدور روادید برای آنها را تسهیل و تسریع می کند.
۱۰:۵۵ ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
در هشتمین سال پیاپی؛
جانشین فرمانده منطقه یکم دریایی سپاه گفت: امسال 15 هزار نفر در اردوهای راهیان نور دریایی در استان هرمزگان حضور می‌یابند.
۱۳:۹ ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
در بندر عباس:
کارگاه آموزشی تشریح الزامات شناورهای مسافربری برای به روز رسانی و ارتقاء دانش بازرسان در بندر شهیدرجایی برگزار شد.
۱۲:۰ ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
مدیر بخش اکولوژی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور از تشکیل ستاد بحران در استانداری های استان هرمزگان، بوشهر و خوزستان به منظور مقابله با شکوفایی جلبکی با محوریت موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور خبر داد.
۱۲:۴۰ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
رئیس دپارتمان بیولوژی و ارزیابی گشت ذخایر موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور از اجرای گشت دریایی تعیین توده زنده کفزیان آبهای استان هرمزگان خبر داد.
۱۱:۲۸ ۱۳۹۵/۱۲/۱۳
سمینار آموزشی آشنایی با ساخت و بازرسی شناورهای آلومینیومی در بندر خرمشهر برگزار شد.
۱۱:۲۳ ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
در دانشگاه دریانوردی چابهار:
برنامه درسی رشته برق ومخابرات دریایی مورد تایید سازمان بنادر نیست واین درحالی است که معاون آموزشی وزیر علوم تغییر کلی دربرنامه درسی را درگرو تایید شورای عالی برنامه ریزی درسی می داند و تاکید می کند لزومی ندارد مرجع ودستگاه دیگری براین برنامه صحه بگذارند.
۱۰:۲۹ ۱۳۹۵/۱۱/۳۰
صبح امروز و در مراسمی که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و البته بدون حضور اهالی رسانه در مجتمع کشتی‌سازی و صنایع دفاعی شهید درویشی برگزار شد، بعد از قول‌های فراوان و اعلام زمان‌های مختلف، کشتی تحقیقاتی«کاوشگر خلیج فارس»، به آب انداخته شد.
۱۴:۶ ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
ازسوی موسسه رده بندی آسیا:
دوره آموزشی آشنایی با ساخت و بازرسی شناورهای آلومینیومی در بندر بوشهر برگزار شد.
۱۶:۷ ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
در بندر امام خمینی (ره ) انجام می شود:
اولین دوره آموزشی رایگان آشنایی مقدماتی با انواع روغن و گریس دریایی در بندر امام خمینی (ره) برگزار می شود.
۱۱:۱۲ ۱۳۹۵/۱۱/۱۰
رئیس دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار با بیان اینکه این دانشگاه می تواند تبدیل به قطب آموزش دریانوردی درسطح بین الملل باشد از تربیت 1000 متخصص برای ناوگان کشتیرانی تجاری کشور از سوی این دانشگاه خبرداد.
۱۰:۵۸ ۱۳۹۵/۱۱/۰۹
مدیر کل امور دریانوردان وسازمانهای تخصصی بین المللی از صدور کارت های الکترونیک سند شناسایی دریانوردان(SID) از ابتدای سال آینده خبر داد.
۱۰:۵۴ ۱۳۹۵/۱۱/۰۴
رییس پارک علم و فناوری استان هرمزگان گفت : توجه به ظرفیت شرکت های دانش بنیان باعث می شود تا زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی فراهم شود.
۱۴:۳۵ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
به منظور اعمال مدیریت بهینه بر ذخایر و بهره برداری پایدار از ذخایر میگو در هر سال به تفکیک هر استان، گشت های تعیین زمان آزاد سازی فصل صید میگو صورت می گیرد.
۱۰:۱۷ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همراهی بیش از ۴۰ نفر از مسئولان و اساتید این دانشگاه ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮﺭ ﺁﺷﻨﺎﯾﯽ ﺑﺎ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﻫﺎﯼ ﺑﻨﺪﺭﯼ ﻭ ﺩﺭﯾﺎﯾﯽ هرمزگان ﺍﺯ ﻣﺠﺘﻤﻊ ﺑﻨﺪﺭﯼ ﺷﻬﯿﺪ ﺭﺟﺎﯾﯽ ﺑﺎﺯﺩﯾﺪ ﮐﺮﺩﻧﺪ.
۱۱:۵۶ ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
با همکاری دانشگاه جهانی دریانوردی :
تفاهم نامه سه جانبه آموزشی بین سازمان بنادر و دریانوردی، دانشگاه جهانی دریانوردی و دانشگاه صنعتی شریف امضا شد.
۹:۳۰ ۱۳۹۵/۱۰/۰۷
از سوی موسسه آموزشی کشتیرانی:
سمینار تخصصی موتورهای دریایی MAN B&W با حضور متخصصان و اساتید شرکت دانمارکی در محل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
۱۲:۴۹ ۱۳۹۵/۰۸/۳۰
اولین دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی دریایی در کشور با دفاع از پایان نامه خود و دریافت نمره بسیار خوب از دانشگاه تخصصی دریانوردی و علوم دریایی چابهار فارغ التحصیل شد.
۱۱:۱۲ ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
رئیس بخش بیولوژی و ارزیابی ذخایر موسسه تحقیقات علوم شیلاتی از اتمام گشت ارزیابی ذخایر در آبهای دریای عمان خبر داد.
۱۱:۵۴ ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
دانشجویان رشته برق و مخابرات دریایی دانشگاه دریانوردی چابهار نمی دانند باید در این دانشگاه بمانند و یا انتقالی بگیرند و بروند چرا که با وجود دریایی بودن نمی توانند دریا را تجربه کنند.
۱۱:۵۶ ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
دوره های آموزشی" فرد منتخب در خشکی (DPA) و ممیزی داخلی سیستم مدیریت ایمنی بر اساس از سوی واحد آموزش موسسه رده بندی ایرانیان برگزار می شود.
۱۳:۲۲ ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
خط کشتیرانی فرانسه تصمیم دارد با همکاری یکی از دانشگاه های سنگاپور و از اواخر سال 2017 میلادی برای کارمندان ارشد خود مرکز آموزشی تاسیس کند.
۱۱:۴۰ ۱۳۹۵/۰۸/۱۱
کتاب میراث دریانوردان ایرانی در بنادر چین (بنادر گوانجو،چوانجو، خانجو) به قلم محمد باقر وثوقی استاد تاریخ دانشگاه تهران توسط انتشارات پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری منتشرشد .
۱۲:۵ ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
از سوی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور، گشت تحقیقاتی ارزیابی ذخایر آبزیان آبهای خلیج فارس و دریای عمان آغاز شد.
۱۵:۹ ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
از زمستان سال جاری آغاز می شود:
ارزیابی ذخایر ماهیان کیلکا و خاویاری دریای خزر پس از توقف سه سال از زمستان امسال توسط شناور تحقیقاتی گیلان از سر گرفته خواهد شد.
۱۰:۵۴ ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
گشت دریایی اقیانوس­ شناسی در محدوده آب­ های جنوبی دریای خزر به منظور مطالعات جامع اقیانوس­شناسی، توسط محققان پژوهشگاه ملی اقیانوس­ شناسی و علوم جوی انجام شد.
۱۵:۴۱ ۱۳۹۵/۰۸/۰۱
شهردار بندر کنگ خبر داد:
شهردار بندر کنگ گفت: بزودی پایگاه جهانی لنج‌سازی و دریانوردی خلیج‌فارس در این شهر استقرار می‌یابد.
۱۲:۳۱ ۱۳۹۵/۰۷/۲۵
خبر خوب برای دانشجویان دریایی؛
رئیس دانشکده علوم و فنون دریایی دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: سعی ما بر این است تا یک سال آینده طرحی را در وزارت علوم تصویب کنیم و برای اجرا به دانشگاه ها بسپاریم تا دانشجویان و متقاضیان درخواست خود را تا مقاطع بالاتر تحصیلی مطرح کنند.
۱۱:۲ ۱۳۹۵/۰۷/۱۳