Alternate Text
آرشیو منابع انسانی
لطفا تاریخ مورد نظر را انتخاب نمایید:
از تاریخ: تا تاریخ:

رییس پارک علم و فناوری استان هرمزگان گفت : توجه به ظرفیت شرکت های دانش بنیان باعث می شود تا زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی فراهم شود.
۱۴:۳۵ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
به منظور اعمال مدیریت بهینه بر ذخایر و بهره برداری پایدار از ذخایر میگو در هر سال به تفکیک هر استان، گشت های تعیین زمان آزاد سازی فصل صید میگو صورت می گیرد.
۱۰:۱۷ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همراهی بیش از ۴۰ نفر از مسئولان و اساتید این دانشگاه ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮﺭ ﺁﺷﻨﺎﯾﯽ ﺑﺎ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﻫﺎﯼ ﺑﻨﺪﺭﯼ ﻭ ﺩﺭﯾﺎﯾﯽ هرمزگان ﺍﺯ ﻣﺠﺘﻤﻊ ﺑﻨﺪﺭﯼ ﺷﻬﯿﺪ ﺭﺟﺎﯾﯽ ﺑﺎﺯﺩﯾﺪ ﮐﺮﺩﻧﺪ.
۱۱:۵۶ ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
با همکاری دانشگاه جهانی دریانوردی :
تفاهم نامه سه جانبه آموزشی بین سازمان بنادر و دریانوردی، دانشگاه جهانی دریانوردی و دانشگاه صنعتی شریف امضا شد.
۹:۳۰ ۱۳۹۵/۱۰/۰۷
از سوی موسسه آموزشی کشتیرانی:
سمینار تخصصی موتورهای دریایی MAN B&W با حضور متخصصان و اساتید شرکت دانمارکی در محل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
۱۲:۴۹ ۱۳۹۵/۰۸/۳۰
اولین دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی دریایی در کشور با دفاع از پایان نامه خود و دریافت نمره بسیار خوب از دانشگاه تخصصی دریانوردی و علوم دریایی چابهار فارغ التحصیل شد.
۱۱:۱۲ ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
رئیس بخش بیولوژی و ارزیابی ذخایر موسسه تحقیقات علوم شیلاتی از اتمام گشت ارزیابی ذخایر در آبهای دریای عمان خبر داد.
۱۱:۵۴ ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
دانشجویان رشته برق و مخابرات دریایی دانشگاه دریانوردی چابهار نمی دانند باید در این دانشگاه بمانند و یا انتقالی بگیرند و بروند چرا که با وجود دریایی بودن نمی توانند دریا را تجربه کنند.
۱۱:۵۶ ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
دوره های آموزشی" فرد منتخب در خشکی (DPA) و ممیزی داخلی سیستم مدیریت ایمنی بر اساس از سوی واحد آموزش موسسه رده بندی ایرانیان برگزار می شود.
۱۳:۲۲ ۱۳۹۵/۰۸/۱۵
خط کشتیرانی فرانسه تصمیم دارد با همکاری یکی از دانشگاه های سنگاپور و از اواخر سال 2017 میلادی برای کارمندان ارشد خود مرکز آموزشی تاسیس کند.
۱۱:۴۰ ۱۳۹۵/۰۸/۱۱
کتاب میراث دریانوردان ایرانی در بنادر چین (بنادر گوانجو،چوانجو، خانجو) به قلم محمد باقر وثوقی استاد تاریخ دانشگاه تهران توسط انتشارات پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری منتشرشد .
۱۲:۵ ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
از سوی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور، گشت تحقیقاتی ارزیابی ذخایر آبزیان آبهای خلیج فارس و دریای عمان آغاز شد.
۱۵:۹ ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
از زمستان سال جاری آغاز می شود:
ارزیابی ذخایر ماهیان کیلکا و خاویاری دریای خزر پس از توقف سه سال از زمستان امسال توسط شناور تحقیقاتی گیلان از سر گرفته خواهد شد.
۱۰:۵۴ ۱۳۹۵/۰۸/۰۹
گشت دریایی اقیانوس­ شناسی در محدوده آب­ های جنوبی دریای خزر به منظور مطالعات جامع اقیانوس­شناسی، توسط محققان پژوهشگاه ملی اقیانوس­ شناسی و علوم جوی انجام شد.
۱۵:۴۱ ۱۳۹۵/۰۸/۰۱
شهردار بندر کنگ خبر داد:
شهردار بندر کنگ گفت: بزودی پایگاه جهانی لنج‌سازی و دریانوردی خلیج‌فارس در این شهر استقرار می‌یابد.
۱۲:۳۱ ۱۳۹۵/۰۷/۲۵
خبر خوب برای دانشجویان دریایی؛
رئیس دانشکده علوم و فنون دریایی دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: سعی ما بر این است تا یک سال آینده طرحی را در وزارت علوم تصویب کنیم و برای اجرا به دانشگاه ها بسپاریم تا دانشجویان و متقاضیان درخواست خود را تا مقاطع بالاتر تحصیلی مطرح کنند.
۱۱:۲ ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در راستای مهارت‌افزایی کشتی و برگزاری دوره‌های آموزش دریانوردی و ارزیابی شایستگی دریانوردان نخستین مرکز شبیه‌سازی کشتی جنوب کشور دربوشهر افتتاح شد.
۱۶:۱ ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
نخستین نمایشگاه اشاعه فرهنگ دریایی در استان هرمزگان به مناسبت هفته ملی دریانوردی طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان بندری و دریایی استان در سالن پایانه مسافری بندر شهیدحقانی بندرعباس آغاز بکار کرد.
۷:۱۸ ۱۳۹۵/۰۷/۰۷
دانشجویان دوره فرماندهی عملیات مشترک و مرکب دافوس ارتش جمهوری اسلامی در بازدید از بندر شهید رجایی با آخرین دستاوردهای متخصصان حوزه دریایی و بندری کشور آشنا ودر جریان جدیدترین وضعیت عملیاتی بزرگترین بندر تجاری قرار گرفتند.
۱۴:۴۸ ۱۳۹۵/۰۶/۲۰
رئیس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی گفت: نخستین کشتی اقیانوس‌پیمای تحقیقاتی کشور تا پایان شهریورماه جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
۱۰:۵۳ ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
مهمترین مشکل آموزش دریانوردان در کشور هزینه بالای آموزش، تربیت و تامین شرایط کارورزی دانشجویان در دریا است.
۱۰:۲ ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
یک گروه زیست محیطی مردم نهاد برای نخستین بار در کشور، اقدام به کاشت گونه های حرا و چندل در دهانه خور آذینی کردند.
۱۱:۱۰ ۱۳۹۵/۰۵/۰۲
مدیر کل مرکز بررسی ها و مطالعات راهبردی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به افق 5ساله برای تدوین مطالب دریایی در کتب درسی گفت: برای گسترش فرهنگ دریایی تنها به تالیف کتب بسنده نکرده ایم بلکه علاوه بر آن، بسته های کمک آموزشی از جمله فیلم و کلیپ در این زمینه نیز منتشر می شود.
۱۲:۴ ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
رئیس موسسه تحقیقات علوم شیلاتی گفت: چنانچه تعمیر و نوسازی کشتی تحقیقاتی گیلان تا پایان سال جاری به اتمام برسد گشت های تحقیقاتی مشترک ایران و روسیه در آبهای خزر آغاز می شود.
۹:۵۳ ۱۳۹۵/۰۴/۲۳
طی حکمی از سوی وزیر علوم و تحقیقات و فن آوری دکتر خواجه پور به مدت چهارسال به عنوان رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر منصوب شد.
۷:۴۸ ۱۳۹۵/۰۴/۲۲
رئیس دانشگاه علمی کاربردی خوزستان از راه اندازی رشته های کشتی سازی و دریانوردی با همکاری منطقه آزاد اروند خبرداد.
۱۱:۹ ۱۳۹۵/۰۴/۱۹
در دانشگاه چابهار انجام شد:
سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار از تصویب دو رشته تحصیلی جدید ازجمله مهندسی عمران گرایش سازه و مهندسی عمران در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه بین المللی چابهار خبر داد.
۱۵:۲۰ ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
سه کشتی سازی معتبر کرۀ جنوبی از تعدیل بیش از شش هزار نیرو در چارت سازمانی خود بعنوان بخشی از برنامۀ «طرح نجات» خبر دادند.
۱۰:۳۳ ۱۳۹۵/۰۳/۳۱
برای اولین بار در کشور انجام می شود؛
موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران برای اولین بار در کشور مجوز برگزاری دوره های تخصصی موتورهای دیزل دریایی را از شرکت سوئیسی Wartsila دریافت کرد.
۱۰:۰ ۱۳۹۵/۰۳/۲۱
430دانشجوی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا فارغ التحصیل شدند.
۱۵:۳ ۱۳۹۵/۰۳/۱۰