Alternate Text
آرشیو سایر
لطفا تاریخ مورد نظر را انتخاب نمایید:
از تاریخ: تا تاریخ:

مدیرکل هواشناسی خوزستان اعلام کرد: پدیده غالب در مناطق ساحلی خوزستان در سه روز آینده گرما و شرجی(رطوبت بالا) خواهد بود.
۷:۴۰ ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
در آبهای خلیج فارس:
فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان از توقیف چهار فروند شناور حامل سوخت قاچاق در آبهای شمال غرب خلیج فارس و آبراه اروندرود خبر داد.
۱۳:۴۲ ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
رئیس بهره برداری پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی از اتمام عملیات توپک رانی خطوط دریایی در تعمیرات اساسی خبر داد.
۱۳:۲۵ ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
جلسه جمع آوری و پایش سنبل آبی از تالاب صومعه سرا در بخش چکور این شهرستان برگزار شد.
۱۰:۵۷ ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
دریابانان پایگاه دریابانی آبادان مستقر در پاسگاه شناور اروندکنار موفق شدند یک فروند شناور حامل کالای قاچاق را در آبهای شمال غرب خلیج فارس توقیف و محموله آن را به ارزش بیش از یک میلیارد ریال به نفع دولت مصادره کنند.
۱۰:۲۰ ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
ماموران پایگاه دریابانی آبادان حین عملیات گشت زنی در آبراه مرزی اروندرود یک فروند شناور حامل کالای قاچاق را که در مسیربندر خرمشهر در حرکت بود توقیف کردند.
۱۴:۳۵ ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
شرایط نامساعد جوی ناشی از رطوبت بالای 90 درصد توام با گرمای سوزان، نفس ساکنان سواحل جنوبی خوزستان را به شماره انداخت و بیشتر مردم را مجبور به خانه نشینی کرد.
۱۰:۲۰ ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
اولین دوره جشنواره ملی "مکران گنج بی کران" به میزبانی دانشگاه قم و با حمایت نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، وسایر ارگانها مربوطه آذر ماه سال جاری برگزار می شود.
۷:۴۵ ۱۳۹۶/۰۶/۲۶
در آبهای شمال غرب خلیج فارس:
فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان از توقیف سه فروند شناور باری حامل کالای قاچاق خبر داد.
۱۰:۲۸ ۱۳۹۶/۰۶/۲۵
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی از ادامه کار و ابقای استاندار خوزستان خبر داد.
۱۰:۱۵ ۱۳۹۶/۰۶/۲۵
ماموران دریابانی خوزستان مستقر در پست و کنترل خسروآباد یک فروند شناور حامل کالای قاچاق را که تلاش داشت محموله خود را به دور از چشمان ماموران دریابانی در یکی از نقاط شرقی ساحلی آبراه اروندرود تخلیه کند، توقیف کردند.
۱۶:۴۶ ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
دومین کارگاه آموزشی باستان شناسی دریایی با حضور هیئت آلمانی باستان شناسی زیرآب، در محل پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری برگزار شد.
۱۵:۲ ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: تا سه روز آینده هوای داغ، نفسگیر توام با رطوبت شدید و گرد و غبار محلی در شهرهای ساحلی خوزستان تداوم خواهد داشت.
۸:۴۳ ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
نشریه پیام‌دریای انگلیسی جایزه خود را به عنوان برترین نشریه دریایی در روز جهانی دریانوردی به خانواده مرحوم کاپیتان جنبد اهدا کرد.
۱۳:۳۲ ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
به مناسبت روز جهانی دریانوردی برگزار می شود؛
جشنواره طبخ غذاهای دریایی با مشارکت دبیرخانه هماهنگی ارگان های دریایی و میزبانی سازمان شیلات برگزار می شود.
۸:۵۵ ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
ماموران دریابانی خوزستان در دو رشته عملیات کنترل آبهای شمال غبرب خلیج فارس ، موفق شدند دو فروند شناور تجاری حامل کالای قاچاق را توقیف کنند.
۱۶:۲۴ ۱۳۹۶/۰۶/۱۷
هواشناسی مازندران با انتشار اخطاریه ای از وزش باد با سرعت یکصد کیلومتر بر ساعت و تشکیل امواج پنج متری در آب های ساحلی دریای خزر در این استان خبر داد .
۱۳:۵ ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
همایش ملی زیست فناوری دریا بهمن ماه سال جاری در بندرعباس برگزار می شود.
۱۲:۵۵ ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
برای نخستین بار عملیات لوله گذاری خط لوله فاز 13Bمیدان گازی پارس جنوبی با بهره گیری از شناور اوشنیک 5000 با موفقیت انجام شد.
۱۲:۲۹ ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
ماموران پایگاه دریابانی ماهشهر در یک عملیات موفقیت آمیز، تلاش قاچاقچیان را در عبور محموله بزرگ قاچاق از آبهای شمال غرب خلیج فارس و ورود آن به داخل کشور ناکام گذاشتند.
۱۱:۵ ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه توسعه ششم به دنبال ممانعت از مهاجرت ساکنان روستای و شهر های مرزی و بندری به شهرهای بزرگ است وهمچنین مجلس نیزبه رسیدگی به شهرهای بندری ومرزی اصرار دارد.
۱۰:۴۰ ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
مدیرکل هواشناسی خوزستان پیش بینی کرد تا آخرهفته جاری هوای داغ و نفسگیر توام با گرد و غبار در انتظار ساکنان مناطق ساحلی خوزستان خواهد بود.
۹:۴۵ ۱۳۹۶/۰۶/۱۲
فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان از توقیف سه فروند شناور حامل بیش از 20میلیارد ریال کالای قاچاق در آبهای ساحلی خوزستان خبر داد.
۱۲:۵۳ ۱۳۹۶/۰۶/۰۷
به زودی
مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی 21 شهریور ماه با حضور مسئولان ارگان های دریایی، مقامات کشوری و لشگری و دست اندرکاران حوزه بندر و دریا در تهران برگزار می شود.
۱۰:۹ ۱۳۹۶/۰۶/۰۷
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: تداوم گرمای سوزان توام با شرجی(رطوبت بالا) و متعاقب آن آلودگی هوا ، پدیده غالب در شهرهای ساحلی و بندری خوزستان تا پایان هفته جاری است.
۸:۱۳ ۱۳۹۶/۰۶/۰۶
نخستین روغن موتور پایه گیاهی کشور تائیدیه آزمایشگاه بلژیک را دریافت کرد.
۱۱:۴۹ ۱۳۹۶/۰۶/۰۵
بازگشت اقتدار جامعه دریایی کشور نتیجه اقدامات مثبت سه وزارتخانه راه ، کار و صنعت است.
۱۳:۴۸ ۱۳۹۶/۰۵/۲۸
کنفرانس بین المللی "ایران 20 ماه پس از لغو تحریم‌های بین‌المللی:‌ نمای کلی،‌ چشم‌اندازها و چالش‌ها" ششم مهرماه سال جاری در ژنو برگزار می‌شود.
۹:۷ ۱۳۹۶/۰۵/۲۶
اولین همایش بین المللی اقیانوس شناسی غرب آسیا، 8 و 9 آبان 96 در سالن همایش های بین المللی هتل المپیک، برگزار می شود.
۱۳:۲۱ ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان از افزایش دمای بندر چابهار بین سه تا پنج درجه طی دو روز آینده خبر داد.
۱۰:۴۹ ۱۳۹۶/۰۵/۲۱