Alternate Text
پربازدیدترین
گمرک
در سه ماهه نخست امسال انجام شد؛
مدیرکل گمرک آستارا از صادرات 80 هزار تن کالا به ارزش 43 میلیون دلار ازسوی گمرک آستارا به خارج از کشور خبر داد.
۱۵:۲۸ ۱۳۹۶/۰۴/۱۰
مدیرکل گمرک گناوه گفت: 247تن هندوانه تولیدی استان بوشهر امروز از گمرک گناوه برای صدور به قطر بارگیری شد.
۱۱:۲۵ ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
دبیر انجمن شرکت های حمل و نقل بین المللی شهر تهران گفت: تجار ایرانی فرصت از دست رفته در اخذ مجوزهای ورود کالا را علت اصلی ضرر و زیان های مالی خود می دانند.
۱۱:۲۳ ۱۳۹۶/۰۳/۲۳
جمشید قسوریان جهرمی به سمت سرپرست ستاد نظارت گمرکات استان بوشهر منصوب شد.
۱۲:۲۴ ۱۳۹۶/۰۳/۱۹
در دو ماهه سال 96 ،مقدار59 هزار تن کالا به ارزش 31 میلیون دلار از گمرک آستارا به خارج کشور صادر شده است که از لحاظ ارزشی 12 درصد افزایش داشته است.
۱۰:۴۹ ۱۳۹۶/۰۳/۰۶
فرماندار آستارا عنوان کرد:
فرماندار آستارا گفت: صادرات کالای استاندارد و باکیفیت نقش مهمی در اعتباربخشی کشور در مجامع بین‌المللی دارد.
۱۱:۳۷ ۱۳۹۶/۰۳/۰۵
ناظر گمرکات خوزستان از افزایش 6درصد تراز تجاری در گمرکات خوزستان در سال 95خبر داد.
۱۳:۳ ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
با حضور اکبر ترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد، دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، اسماعیل زمانی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند و جمعی از مسئولان استانی و محلی، گیت های گمرکی در مبادی و خروجی منطقه آزاد اروند مستقر و فعال شد.
۱۲:۴ ۱۳۹۶/۰۲/۱۹
ناظر گمرکات خوزستان از استقرار پنج دستگاه ایکس ری در واحدهای گمرکی استان با همکاری منطقه آزاد اروند خبر داد.
۹:۸ ۱۳۹۶/۰۲/۱۷
ناظر گمرکات خوزستان گفت: سال گذشته یک میلیارد و 784میلیون دلار کالای غیرنفتی از مرزهای زمینی و دریایی خوزستان به عراق صادر شده است.
۷:۴۹ ۱۳۹۶/۰۲/۱۲
بر اساس آخرین آمار اخذ شده، در آمد عمومی اداره کل گمرک آستارا در یک ماهه سال جاری مبلغ 16 میلیارد و 420 میلیون ریال بوده است که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 23 درصد افزایش داشته است.
۹:۵۶ ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
مدیرکل گمرک خرمشهر گفت: سال گذشته 29هزار کالا از گمرک خرمشهر ترانزیت شد.
۱۱:۴۹ ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان گفت: در سال گذشته 6 میلیارد و 500میلیون دلار کالای غیرنفتی از بنادر و گمرکات خوزستان به خارج صادر شده است.
۹:۴ ۱۳۹۶/۰۱/۲۵
گمرک ایران:
گمرک ایران اعلام کرد: به زودی تمامی کانتینرهای ورودی به گمرک شهید رجایی بندر عباس زیرپوشش ایکس ری قرار می گیرد.
۱۴:۴۳ ۱۳۹۶/۰۱/۱۸
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی:
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی گفت: در سال 1395 بیش از 34.1 میلیون تن کالای غیر نفتی به ارزش حدود 15 میلیارد دلار از منطقه ویژه پارس جنوبی صادر شد که نسبت به سال 94 افزایش 41 درصدی دارد.
۱۱:۵۵ ۱۳۹۶/۰۱/۱۷
با دستور رئیس جمهوری انجام شد:
در راستای اجرای مصوبه دولت مبنی بر استقرار گمرک در مبادی ورودی و خروجی منطقه آزاد اروند، بر اساس صورت جلسه پیشنهادی هیئت مأمور رسیدگی، این مهم مورد موافقت دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.
۱۲:۳۸ ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
مدیرکل گمرکات استان بوشهر خبرداد
مدیرکل گمرکات استان بوشهر گفت: در 11 ماه امسال افزون بر 22 هزار میلیارد ریال درآمد گمرکات استان بوشهر وصول شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 23 درصد افزایش دارد.
۱۱:۴۱ ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
در 11 ماهه امسال:
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: در 11 ماه امسال بیش از 31 میلیون تن کالا و محصولات مختلف غیر نفتی از گمرک پارس جنوبی به ارزش 13.5 میلیارد دلار صادر شد.
۹:۰ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
در آمد عمومی اداره کل گمرک آستارا در یازده ماهه سال جاری مبلغ 599 میلیارد و 52 میلیون ریال بوده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 24 درصد افزایش داشته است.
۱۱:۵۳ ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
رئیس کل گمرک ایران از وام بلاعوض ژاپن برای تجهیز گمرک بندر شهید رجایی به دستگاه‌های کنترلی پیشرفته ایکس ری خبرداد.
۱۲:۳۷ ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
وزیر اقتصاد در بازدید از بندر شهیدرجایی:
وزیر اقتصاد در جریان سفر به استان هرمزگان از امکانات و قابلیت های مجتمع بندری شهید رجایی، کشتی های داخلی و خارجی پهلو گرفته در اسکله ها و عملیات تخلیه و بارگیری کالا در این مجتمع بندری بازدید کرد.
۱۴:۵۵ ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه هرمزگان و بندرعباس از مهم‌ترین مبادی ورود و خروج کالای کشور محسوب می‌شوند، گفت: امروز شاهد کاهش آمار این پدیده شوم هستیم که میزان آن از 25 میلیارد دلار به 19 میلیارد دلار رسیده است.
۷:۵۹ ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
با همکاری گمرک و نیروی انتظامی؛
فرمانده انتظامی هرمزگان و ناظر گمرکات استان در یک برنامه خبری مشترک از کشف و ضبط 36 کانتینر(21 هزار و 760 حلقه) لاستیک خودروی قاچاق در روز 22 بهمن خبر دادند.
۱۷:۵۰ ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
معاون دفتر نظارت برترانزیت گمرکی ایران گفت: برای کاهش هزینه های ترانزیت باید تسهیلات بانکی ارزان قیمت برای نوسازی ناوگان تخصیص یابد.
۱۱:۳۸ ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
رئیس سازمان جهادکشاورزی خوزستان از صادرات 11هزار تن خرمای تولیدی استان از طریق بنادر و گمرکات خوزستان در سال جاری خبر داد.
۱۳:۲ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸